Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №12 «Золота рибка”.
Дошкільний навчальний заклад „Золота рибка” розрахований на 115 місць. Навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих проводиться державною мовою.
Заснований у 1976 році.

Історичний момент - перерізання стрічки

Перші вихованці дитсадка на першому занятті
Всього в дошкільному навчальному закладі:
- виховується 188 дітей
з них:
- раннього віку - 26 дітей;
- дошкільного віку – 162 дитини.
Всього в дошкільному навчальному
закладі – 6 груп, з них:
- 1 група раннього віку – 27 дітей при нормі 15 д.
- ІІ молодша група – 33 дитини при нормі 20 д.
- 2 середні групи – 63 дитини при нормі 40 д.
- 1 старша група – 33 дитини при нормі 20 д.
- 1 різновікова група – 33 дитини при нормі 15 д.
Методична робота
Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблеми організації методичної роботи, інформації про перспективний педагогічний досвід. Велика увага приділяється спрямуванню зусиль педагогічного колективу на реалізацію сучасного особистісно - орієнтованого підходу до дітей, який передбачає формування у дитини здібностей і бажання усвідомлювати себе як особистість.
 Педагогічний колектив працює над вирішенням завдань розвитку творчої особистості , інтелектуальних здібностей дітей , формуванням мовленнєвої культури, моральних і фізичних якостей дошкільнят , застосовуючи сучасні педагогічні технології.
Слід відмітити позитивну роботу вихователів із профільного навчання ранньому читанню за методикою бельгійського педагога Овіда Декролі, який побудував систему навчання , що ґрунтується на іграх і вправах. У всіх групах раннє читання інтегрується не тільки у мовленнєвих заняттях, але у всіх видах діяльності дошкільників. Велика увага приділяється навичкам письма, адже опановуючи усне мовлення, діти проявляють інтерес до звука і графічного його зображення. Це один із аспектів реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти.
Основним завданням є і буде активне застосування у навчально-виховному процесі здоров’язберігаючих технологій. У ДНЗ створено систему оздоровчих та фізкультурних заходів спрямованих на формування у дітей позитивної мотивації здоров’я та поведінкових навичок здорового способу життя.
Варто відмітити роботу творчих гуртків : вокального «Дзвіночок» і танцювального «Радість» керівник Керничишин О.В. Педагоги вдало використовували нетрадиційні прийоми і методи занять із дітьми та домоглися високих результатів, про що свідчать нагороди управління освіти вихованцям за зайняті призові місця та участь танцювального колективу ДНЗ №12 у міському фестивалі „Танцююче місто ” |