Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту

Новини і події


День працівника дошкілля.

На завершення цього святкового дня, ще раз, хочу привітати колектив закладу дошкільної освіти № 12 "Золота Рибка" м.Ковеля (хто працює, хто працював і звільнився) з професійним святом! Бажаю усім здоров'я, душевного спокою, радісних днів, легких і цікавих трудових буднів, чарівних вихідних днів. Нехай у вас, мої дорогі колеги, все вдається!

 25 вересня 2020 рік


Інформація для батьків.

Доброго і сонячного ранку, шановні мами і татки наших діток садочка "Золотої рибки". Ми радіємо разом з вами і дітками, що садок наповнився дитячим сміхом, співом, посмішками і навіть зрошений слізками малюків, які тільки у вересні розпочинають відвідувати садочок! У адміністрації, медичної сестри, вихователів велике прохання до вас. Щоб малюки і надалі мали можливість розвиватися, розважатися, співати, танцювати, займатися спортом, їсти смачну і корисну їжу, дотримуйтесь правил! Мийте і обробляйте руки! Носіть маску, якщо не можлива соціальна дистанція! Слідкуйте за здоров'ям діток! Не приводьте малюків у садок при найменших проявах хвороби протягом 5 днів! ОБОВ'ЯЗКОВО! ПОВІДОМТЕ ВИХОВАТЕЛІВ!

  

14 вересня 2020 рік


Шановні батьки.

1 вересня 2020 рік


Пам'ятка для батьків під час адаптивного карантину.


 

28 серпня 2020 рік


Оголошення.

 

22 серпня 2020 рік


Дистанційний випускний 2020 р.

Травень 2020 рік


"II Всеукраїнське заняття доброти".

2 березня 2020 року у ЗДО №12 пройшло «II Всеукраїнське заняття доброти» за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому  дню котів, який святкують 1 березня. Шляхом ігрового перевтілення вивчали особливості життя домашніх улюбленців, формували у дітей співчуття та любов до тварин, відповідальність і дбайливе ставлення до тих, кого приручили!

  
   

Березень 2020 рік


"День спонтанного прояву доброти".

17 лютого в Україні відмічають  День спонтанного прояву доброти. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо. У старшій групі  Б «Веселка»  вихователь Степанюк Ольга Всеволодівна у ранкові години провела бесіду про птахів, наших «менших братів», які  в цей час чекають на нашу допомогу. Діти поділились своїм досвідом, як вони підгодовують птахів; слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм. А на занятті виконали аплікацію «Погодуємо пташечок».

   
 

Лютий 2020 рік


"Стрім-заняття".

В нашому закладі активно впроваджуються освітні інноваційні технології . Зокрема, педагоги опановують  новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей – STREAM-освіту.

Малята з старшої групи «Чомусики» разом зі своєю вихователькою Світланою Михайлівною зацікавлено досліджували камінці. Уважно і допитливо малята розглядали, маніпулювали, досліджували, грали з камінцями. Констатували, що камінців у природі зустрічається багато, з них будують будинки, паркани, вистеляють доріжки. Камінчики є великі і маленькі, гладенькі (як щічка, поверхня столу, шкірка яблучка) і шершаві або шорсткі (як шматочок кори з дерева, мочалочка для чистки посуду); камінчики є різної форми. А ще із камінчиків можна виготовити саморобку «Кактуси», яку малята залюбки і зробили.

 Заняття в середній групі «Абетка» було не менш цікавим і не менш пізнавальним та розвиваючим для малят. Діти разом зі своєю вихователькою Таїсою Олександрівною спробували розібратися, що таке «мозаїка»? Дитяча іграшка чи мистецтво? Через  мультимедійну презентацію, вихователь донесла дітям, що мозаїка – не лише цікава дитяча іграшка, а ще, мозаїка - це один з видів декоративно-прикладного та монументального мистецтва. Дослідили мозаїку як дитячу іграшку і зробили висновок, що мозаїка відрізняється розміром, формою, кольором, величиною кнопок та пластин. Знайшли схожість між звичайними кнопками та кнопками мозаїки, поміркували над тим, чому дрібні детальки мозаїки ще називають цвяшками, порівняли кнопочки мозаїки зі справжніми цвяшками. А на сам кінець, із різноманітного матеріалу спробували самостійно виготовити сувенірні іграшки.

Із таємницями навколишнього світу дітей старшої групи «Веселка» познайомила інструктор з фізкультури Надія Василівна, яка розповіла про працьовитих комашок.  Педагог показала приклад того, як на основі цікавих фактів про мурах можна організувати цікаве, насичене фізкультурне заняття. Вона надихнула дітей на  активну діяльність: пізнавальну, мовленнєву, рухову.

   
  

 

Грудень 2019 рік


"Рух заради здоров'я".

У місті Ковелі  відбувся огляд - конкурс  ранкової гімнастики  «Рух заради здоров’я»  серед вихованців  закладів дошкільної  освіти. З 17 квітня  по 19 квітня 2019 року  у конкурсі  взяли участь 214 вихованців  з  14-ти закладів дошкільної освіти  міста та закладу дошкільної освіти смт. Люблинець. Журі відзначило  цілісну системну роботу педагогів   усіх закладів дошкільної освіти  спрямовану  на пропаганду здорового способу життя, збереження  і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку та активізацію всіх учасників  освітнього процесу.

За висновками комісії серед   закладів  дошкільної  освіти в яких функціонує  4-7 груп ЗДО №12 посів І місце  (інструктор Шворак Надія Василівна). Діти були нагороджені грамотами  управління  освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради і подарунками.

  
  

Грудень 2019 рік


"Барвисті намистинки" у Ковелі - феєрверк дитячих талантів і позитиву.

У Палаці учнівської молоді відбувся фестиваль «Барвисті намистинки».

140 вихованців чотирнадцяти закладів дошкільної освіти міста та одного з смт. Люблинця демонстрували свої здібності. Маленькі артисти представили 24 номери. Кожен виступ вражав оригінальністю, безпосередністю, яскравими костюмами, виконавською майстерністю. Наші малята презентували гру на музичних інструментах «Барабанний оркестр «Drum band» (Драм-бенд)» та анцювальний колектив «Дрібні пацьорки» виконав танець «Колискова».

На завершення дійства всі учасники отримали пам’ятні відзнаки та грамоти управління освіти. Гарного настрою дітворі додали підтримка батьків, родин, педагогів та гостей, які розуміли важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінили результат праці й зусиль освітян.

 

Грудень 2019 рік


У Ковелі відбувся XIII міжнародний фестиваль "Танцююче місто".

У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІІ міжнародний фестиваль «Танцююче місто». Мистецьке дійство відбулось з ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради та за підтримки благодійного фонду «Патріоти Волині». 24 колективи представили 53 танці на сцені палацу культури імені Тараса Шевченка.

До цього творчого форуму учасники готуються впродовж року: підбирають репертуар, працюють над дизайном костюмів, відшліфовують рухи. У залі був аншлаг. Прийшли родини, аби підтримати свої юні дарування. Найбільше овацій дісталось найменшим учасникам. Чотири колективи з дитсадків міста зачарували своїми виступами. Наш заклад уже 12 років поспіль бере участь у фестивалі. Цьогоріч ми презентували танець «Колискова».

Кожен колектив – учасник фестивалю отримав пам’ятний диплом від організаторів. А наймолодші танцюристи ще й подарункові сертифікати для відвідин розважального центру. Такий приємний сюрприз їм підготував благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині.

  

Грудень 2019 рік


Міський конкурс юних читців "Поетична вишиванка".

На базі закладу  дошкільної освіти №5 «Сонечко» було проведено міський конкурс читців «Поетична вишиванка». У конкурсі взяли участь вихованці старших груп ЗДО м.Ковеля та смт.Люблинця. І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість справді вразили і глядачів, і членів журі. Важко сказати, хто хвилювався більше: діти, вихователі, батьки - хвилювались всі! Молодці всі без виключення!

За результатами оцінювання журі визначило переможців у двох номінаціях. Вихованка нашого садочка, Воробей Ангеліна, здобула одне із ІІ місць в номінації "Зимові фантазії".

По закінченню заходу діти отримали грамоти від міського управління освіти, подарунки від своїх закладів та сувеніри від господарів свята,  а глядачі й вболівальники отримали задоволення та насолоду.

 

Грудень 2019 рік


"Дитячий садок - осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії".

07.11.2019р. на базі ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» проведене міське методичне об’єднання вихователів «Дитячий садок – осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії».

Педагогічний колектив презентував систему роботи закладу за міжнародною програмою соціально-фінансової грамотності дітей від 3 до 6 років «Афлатот». Чинна програма розроблена у Нідерландах і сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів, спрямована на розвиток самосвідомості, дбайливого поводження з ресурсами.

Директор ЗДО №12 Багнова О.Л. ознайомила педагогів з міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку», а також з однойменною програмою для дошкільників, яка забезпечує розвиток особистості дитини у гармонії із суспільством та природою. Одним із ключових моментів обох програм є  усвідомлення дітьми необхідності збереження ресурсів Землі.

Робота семінару розпочалася з перегляду інтегрованих занять із дослідницьким спрямуванням «Вода – безцінний дар природи» (вихователь Семенюк М.В.) та за програмою «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку». Розділ:  «Ресурси». Тема: «Папір» (вихователь Ліщук Н.І.). Вихователі показали спосіб введення дітей у поняття ресурсозберігаючої поведінки. А також розповіли про повторне використання ресурсів, їх заощадження та зберігання.

Щоб підвищити рівень активності, творчості, мотивації вихователів до  створення нової моделі освіти вихователь Бащук Г.Ю. провела майстер-клас «Розвиваємо інтелект дитини» (із використанням ігор економічної спрямованості). Слухачі заходу також взяли активну участь у грі «Що? Де? Коли?», в якій показали свої знання з економіки.

  

 

 

Листопад 2019 рік


Тиждень безпеки.

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, удосконалення роботи з безпеки життєдіяльності, створення здорових і безпечних умов навчання та праці, впровадження кращого досвіду роботи з охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ЗДО №12 з 28.10.2019р. по 01.11.2019р. проводився «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Були проведені практичні заняття щодо відпрацювання планів евакуації, робіт з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі. Педагоги допомагали дітям навчатися розпізнавати і оцінювати потенційні небезпеки, визанчати шляхи надійного захисту від них, а також оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у різноманітних сферах людської діяльності.

Проаналізовано стан роботи з охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності. Була організована робота з педагогами і батьками.

   

Листопад 2019 рік


"Тиждень безпеки дорожнього руху" в ЗДО № 12.

Діти - найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху. Максимально захистити їх від можливої ​​біди - обов'язок батьків і вихователів. Тому  в ЗДО №12 з 11.11.2019р. по 15.11.2019р. проводився «Тиждень  безпеки дорожнього руху», в межах якого освітня робота була спрямована на формування основ особистої безпеки на дорозі та з метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Завдання дорослих - не залякувати дітей, а, користуючись їх природною допитливістю, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а в ґрунтовній, цікавій, ігровій пояснювальній роботі вчити правильно користуватися ними. Тому педагогами ДНЗ добирались такі форми і методи роботи, які дозволили б відчути дитині не лише цінність свого життя та здоров'я, а й свої можливості у зміцненні та збереженні його, умінні діяти у небезпечних ситуаціях.

 
  

Листопад 2019 рік


Сьогодні у нашому садочку відбулося справжнє диво: до нас завітав Рівненський театр "Диво" із інтерактивною виставою з безпеки життя дітей "Небезпечні пригоди Сімки та Нолика".

Малятам в ігровій та цікавій формі герої розповіли про небезпеку спілкування із незнайомцями, тваринами, закріпили знання про правила дорожнього руху, пригадали правила поводження з небезпечними предметами. Вистава була веселою та повчальною. Діти отримали задоволення від перегляду. Дякуємо акторам театру "Диво". Дякуємо Вам, батьки, за подароване малятам диво.

 

Листопад 2018 рік


Міський конкурс юних читців "Поетична вишиванка" серед вихованців закладів дошкільної освіти.

Участь у конкурсі взяли вихованці старшого дошкільного віку всіх дошкільних закладів міста, які презентували до конкурсного виконання два твори за темами: « З другом легше в світі жити» та « Про що я мрію…».

Основними критеріями оцінювання були художній рівень виконавської майстерності, чітка дикція, розкриття головної думки і художніх образів твору, яскрава індивідуальність, володіння основами художнього читання, культура поведінки на сцені та естетика сценічного одягу.

Майстерність вихованців оцінювали журі конкурсу на чолі з начальником управління освіти Віктором Васильовичем Бичковським, завідувачем ММК – Світланою Степанівною Верчук, методистом ММК – Оксаною Панасівною Колодою, головним спеціалістом Заславською Лідією Володимирівною та директором Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка Середюк Тетяною Володимирівною. Перед членами журі постало нелегке завдання, адже серед такої кількості талановитих читців обрати найкращих було дуже складно.

Вразили високим художнім рівнем виконавської майстерності, у номінації «З другом легше в світі жити» конкурсанти, які зайняли перші місця: Мороз Максим вихованець ЗДО №14 та Корець Вікторія вихованка ЗДО №11.

Найкращими декламаторами у номінації «Про що я мрію…» були відзначені конкурсанти: Дручик Михайло вихованець ЗДО №10 та Приступа Єва вихованка ЗДО №12.

Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами і призами, а глядачі і вболівальники отримали задоволення та насолоду.

Конкурс юних читців «Поетична вишиванка» серед вихованців закладів дошкільної освіти сприяє виявленню талановитих і обдарованих дітей, заохочення їх поетичною спадщиною рідного краю, формує високу духовності молодого покоління, естетичний смак та любов до прекрасного.

 

Листопад 2018 рік


Семінар-практикум з удосконалення дошкільної освіти відбувся у ДНЗ № 12.

Питанням модернізації дошкільної освіти  був присвячений   семінар - практикум  для музичних керівників  та керівників гуртків з англійської мови  ЗДО міста, який відбувся  на базі закладу  дошкільної освіти №12 «Золота рибка».

У теоретичній частині виступила директор закладу Оксана Багнова, яка поділилась міркуваннями з цієї теми. Про впровадження англійської мови в освітній процес з молодшого дошкільного віку говорила вихователь – методист  Наталія Єрохіна.

Дошкільний вік – це період інтенсивного розвитку музичного сприймання, творчої уяви, уваги, мислення. Музичний керівник Наталія Корякіна поділилася досвідом стосовно розвитку музичної пам`яті  малечі.
Педагоги Наталія Корякіна  та  Тетяна Шемейко вдало презентували інтегровані  заняття  «Ми у ліс ходили і звірят зустріли» та «Чарівна подорож із Леді Досконалістю»  з дітьми молодшого та старшого  дошкільного віку.

Також педагоги презентували напрацювання щодо  ефективних форм роботи з розвитку розумових  та творчих здібностей, емоційних відчуттів дітей, підвищення рівня їх інтелекту.
Видатний педагог та психолог Шалва Амонашвілі вважав, що усі реформи та зміни в освіті розпочинаються з педагога, який бачить методику по-своєму і віддає себе дітям. Адже він –  «художник» життя. Тому так важливо, якщо педагог  - мислячий, творчий, вільний.  І нинішні освітяни «малюють»  середину  21 століття барвами щасливого, змістовного дитинства.

  
   

 

Листопад 2018 рік


19 cічня - Свято Водохреща.

Свято Водохреща, або Хрещення Господнього, завершує новорічно-різдвяний цикл свят. Цього дня люди йдуть до церкви, аби освятити воду. Адже вважається, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей, які зберігає протягом року. Здавна освячену цього дня воду давали пити дітям, тяжко хворим, тваринам а також освячували оселю. Люди спочатку смакували свячену воду, а також змочували нею очі — щоб добре бачити, вуха — щоб чути лише добрі слова та вісті, лоба — щоб мудрішими бути. А ще цього дня заведено купатися в ополонці. Вважають,що це дає змогу від хвороб і очиститися від гріхів. Із цим святом пов’язано ще немало цікавих традицій і вірувань, про які, напевно, залюбки послухають наші вихованці.

Січень 2018 рік


Святкування Нового Року у дитячому садочку.

Проведення зимового свята в дошкільному закладі – мабуть, найвідповідальніша місія для музичного керівника та вихователів. Адже новорічний ранок в старшій групі в дитячому саду останній, і так хочеться для дітей зупинити час, щоб дозволити насолодитися дитинством ще трохи.

Для того щоб новорічний ранок пройшов на ура, буде потрібно кілька складових – сценарій з танцями, конкурсами, іграми, казкові герої в красивих костюмах, а також добре вивчений репертуар свята безпосередньо дітьми.

Підібрати хороший і цікавий сценарій для свята буває нелегко. Особливо, якщо пісні і танці повторюються з року в рік. Завжди хочеться відтворити щось оригінальне, не схоже на інших. 
Якщо музичний керівник не володіє творчими здібностями, у складанні сценарію йому допоможе всюдисущий Інтернет. Тут можна знайти його на будь-який смак, з самими різноманітними казковими героями і вже підготовленими словами і танцями.

Як правило, основою сюжету для новорічного ранку є казка. Вона може бути незвичайною – головне, щоб було цікаво дітям. У сценарії завжди неодмінно є Дідусь Мороз, Снігуронька і який-небудь негативний герой – Кощій, Баба Яга, які завжди хочуть перешкодити свята і не допустити його. Але добро у вигляді головних героїв та їх помічників (дітей) завжди перемагає, і ялинка спалахує веселими яскравими вогниками.

Танцювальні номери на новорічному святі в садочку бувають сольними, а так само груповими, у яких беруть участь кілька діток в однакових костюмах (сніжинки, принцеси, сніговички) або ж вся група.

Займається постановкою танцю або хореограф садка, або ж музичний керівник. Хоровод Дід Мороз водить разом з дітьми та Снігуронькою, а потім, відпочиваючи на стільці, спостерігає, як діти виступають. Негативні герої, як правило, теж танцюють свій танець, який найчастіше сольний.

Жодне святкове веселощі не обходиться без різних конкурсів, ігор і подібних забав. Новорічні ранки в ДНЗ проходять з активними іграми - естафетами, де беруть участь усі дітки по черзі.

Грудень 2017 рік


День святого Миколая у дитячому садочку.

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.

Пошук

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


ЗДО № 12 © 2020