Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту

Новини і події


"Мій рідний край, що зветься - Україна".

В українському календарі є ще один пам’ятний день - День Гідності та Свободи, який українці відзначають  21 листопада на честь початку двох українських революцій: Помаранчевої революції (2004) та Революції гідності (Євромайдану) (2013). В цей день віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей.

У нашому закладі були проведені тематичні заняття з патріотичного спрямування «Я маленький українець і цим пишаюсь», «Мій рідний край, що зветься -  Україна», «Рідний край мій, Батьківщина зветься гордо – Україна». Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів з усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості – жити серед людей. Вчили дітей бачити і відчувати, розуміти і переживати всім серцем, шанобливо ставитися до оточуючих та спільних цінностей українського народу.

23 листопада 2021 рік


Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

В закладі дошкільної освіти «Золота рибка» №12 з 15.11 по 19.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

 З дошкільнятами усіх вікових груп проведено ігри, бесіди, інтегровані заняття, моделювання небезпечних ситуацій, що сприяло формуванню умінь та навичок особистісної безпеки на дорозі. 

Крім цього, завдяки співпраці із ДПС м.Ковеля, працівники Грек О.В. та Дмитрук О.О.  провели із дітьми бесіди, під час яких прищепили дітям розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

19 листопада 2021 рік


Свято осені "Пригоди в осінньому садку". Середня група "Чомусики".

17 листопада 2021 рік


Свято осені "Осінній ярмарок". Старша група "Пізнайки".

15 листопада 2021 рік


Осінь щедра на дарунки.

Казкова і прекрасна природа – невичерпне джерело естетичних почуттів і переживань. У будь-яку пору року вона відкриває свої принади по іншому.
Коли в гості приходить осінь, усе навколо завмирає в очікуванні справжньої магії. Чарівні перетворення дерев, розкіш осінніх дарів під ногами будь-кого змусять затамувати подих. 

Хоч за вікном часто падає дощ, дме вітер і сонечко тепер не щодня, хороший настрій можна легко створити своїми руками разом із малечею. Щоб осінь заграла яскравими фарбами, дошкільнята виготовили з природних матеріалів справжні шедеври.

Спілкування з природою збагачує дитину, учить спостерігати і помічати красу, дивуватись і радіти. Осінні саморобки розвивають уяву та дрібну моторику дітей, просторове мислення, а також привчають їх цінувати природу.

  

  

8 листопада 2021 рік


Музична розвага "Подорож в осінній ліс". Група молодшого віку "Сонечко".

3 листопада 2021 рік


Музична розвага "Як Гарбузик друзів шукав". Група середнього віку "Веселка".

2 листопада 2021 рік


Музична розвага "Подорож в осінній ліс". Різновікова група "Абетка".

1 листопада 2021 рік


Осінь - чарівниця та ще й вправна трудівниця!

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою! Ще вчора сонечко гріло по-літньому. А сьогодні непомітно вступила в свої права чарівниця-осінь. Але крім краси, осінь додає багато роботи на території.

 Ось і сьогодні пройшла осіння толока в рідному місті. Працівники ЗДО №12, озброївшись знаряддями праці, дружньо загрібали опале листя та гілки, підмітали доріжки, впорядковували клумби, наводили лад на всій території. Усі завзято попрацювали, аби зробити територію садочка ще гарнішою та охайнішою.

Працювати допомагав осінній настрій та яскраве сонечко, яке і робить толоку справжнім святом.

  

 

23 жовтня 2021 рік


"Маленькі серця для великої справи".

  

13 жовтня, напередодні Дня захисників в дитячий садочок «Золота рибка» завітав захисник нашої держави – Андрій Середюк, майор Збройних Сил України, начальник Ковельського районного центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Ковельський об’єднаний міський військовий комісаріат), учасник АТО.

Цікавий діалог відбувся під час зустрічі: діти розповіли Андрію В’ячеславовичу  про заняття в садочку, а майор дітям про заняття та польові навчання в армії,  діти - про іграшкову зброю, учасник АТО  - про справжню, діти - про спальню, Андрій В’ячеславович - про казарму, навіть одяг порівняли: зручний і красивий у дітей та теплий і практичний у солдатів. Дівчаток цікавило чи добре годують солдатів в армії, чи беруть в армію дівчаток? Андрій В'ячеславович закликав наших вихованців любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави.

Діти привітали Захисника Вітчизни піснею та серцем-оберегом, яке виготовили самостійно. І побажали аби швидше стихли гармати, щоб скрізь було чути дитячий сміх, щоб засяяло мирне сонце над нашою рідною землею, щоб війна закінчилась.

Дуже гордився своїм татом-майором Середюк Артем.

Я дякую, солдате, за життя,

Що я живу без куль над головою.

За те, що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди там з тобою.

Я дякую, солдате, і за те,

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне,мирне українське небо.

Я дякую,солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну

За те, що чесний бій ведеш,

І захищаєш неньку - Батьківщину.

13 жовтня 2021 рік


"Козацькому роду - нема переводу".

Напередодні святкування Дня українського козацтва у ЗДО №12 стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком, з якого зростає особистість.

У старшій групі «Пізнайки» відбулась розвага «Козацькі забави» під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків. Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань діти танцювали, а також з дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду, бо ми є нащадки козацького роду! 

   

  

  

11 жовтня 2021 рік


Наш садочок - рідний дім.

27 вересня Україна святкує День працівника дошкільної освіти.

День дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть,  що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.

   Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – діти віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізкультури , медсестри, практичниі психологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців…

   Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно. Сьогодні висловлюємо щиру подяку всім працівникам нашого колективу за працю з маленькими дітьми та працю, яка створює умови для маленьких громадян нашої держави – України.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення усіх творчих ініціатив та пошанування праці державою та суспільством. Нехай життя буде сповнене незгасимою енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

  

  

27 вересня 2021 рік
6 вересня 2021 рік


І знову осінь на порозі…

В цю світлу вересневу рань

Журавлик дітям всім бажає,

Набратись мудрості і знань!

А ще здоров’я міцне мати,

Щоб Україну прославляти!

Ось і промайнуло літо.  Настала пора навчання і чимало нового і цікавого чекає на малечу у Країні знань. А Країна знань для дошкільнят - це наш дитячий садок "Золота рибка", який з радістю відкрив двері для своїх вихованців та їх батьків. 

Сьогодні для діток були організовані тематичні заняття «Ми – маленькі українці», на яких малятам запропонували  поговорити про них самих, як частинку України. Визначили,  чому День народження України це наше спільне свято.

Тож нехай ця осінь стане для кожного з вас, дорогі наші дошкільнята, радісною, мирною, пізнавальною та щасливою! Ростіть здорові та веселі у мирній Україні!

   

  

1 вересня 2021 рік


26 липня 2021 рік


"Усе починається з мами".

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини — Матері. З цієї нагоди 7 травня у закладі були проведені цікаві  тематичні заняття до Дня Матері  «Мама – сонечко моє».  В ігровій формі  вихователі ознайомили дошкільнят  з історією виникнення свята, читали вірші  та співали пісні про найкращих в світі матусь, розглядали фотографії, переглянули мультфільми «Мама для мамонтенятка», «Казка про День матері», «Мультик про маму»; грали в дидактичні ігри «Чия мама найкраща?», «Чий малюк?», «Скажи мамі комплімент»,  «Порівняй маму з сонечком, квіткою…»,  малювали портрети мам. 

Мама…  Про неї сказано стільки, що в її дорогоцінності не залишається сумнівів. Для неї завжди знайдеться місце у маленьких сердечках її діток.

  
 

7 травня 2021 рік


Старша група "Абетка". Святковий ранок "Весну зустрічаємо і матусь вітаємо".

21 квітня 2021 рік


Старша група "Сонечко". Весняне свято "Квітка для кактуса".

16 квітня 2021 рік


Книга казок - це перший "підручник життя".

Казка – це ключик, за допомогою якого

 можна відкрити джерела думки і слова.

Казка – це свіжий вітер, що роздмухує

 вогник дитячої думки і мови.

В.Сухомлинський

        Казка є невід’ємним елементом у вихованні дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя. Діти беруть  з казок багато корисних для себе знань: перші уявлення про простір та  час, про зв’язки людини з природою, з предметним світом. Казки дозволяють дитині вперше відчути хоробрість і стійкість, побачити добро і зло.

Найменші наші дошкільнята сьогодні пригадали казку «Колобок». Розглянули ілюстрації, виконали інсценізацію деяких сцен та зліпили колобочків.

  

15 квітня 2021 рік


"Всесвітній день здоров'я".

      7 квітня - Всесвітній день здоров'я. Вихованці ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» разом з вихователями та інструктором з фізкультури Шворак Надією Василівною взяли активну участь у проведенні Всесвітнього дня здоров'я. Були проведені фізкультурні розваги, тематичні заняття, бесіди за темою «Що корисно, а що шкідливо для нашого здоров'я?» Вихователі донесли до дітей, що здоров'я - це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, щасливим.  Діти зрозуміли, що здоров'я потрібно берегти і зміцнювати з раннього віку, дотримуватись режиму раціонального харчування, займатись фізкультурою, загартовуватись та дотримуватись особистої гігієни.

  

  

7 квітня 2021 рік


Група молодшого віку "Веселка". Весняне свято.

2 квітня 2021 рік


"Пташок викликаю із теплого краю".

1  квітня в Україні відзначають Міжнародний день птахів. Вихованці нашого садочка теж приєдналися до цього свята, яке розпочалось із спостережень за пернатими друзями, ранкових зустрічей «знавців природи».  Художнє слово, музичні етюди, цікаві спостереження, ігри-бесіди, вікторини та продуктивна діяльність з дітьми – все це сприяло активізації дитячої уваги, розширенню знань дітей про життя птахів, їх особливості харчування, міграції, вихованню екологічної свідомості дітей. 

Такі свята допомагають у вихованні любові до природи, у ознайомленні з давніми звичаями і традиціями українського народу, сприяють єднанню з природою. І ми дуже сподіваємось, що діти, зрозумівши почуття пташини, стануть бережно ставитись до неї та цінувати її.

   

1 квітня 2021 рік


- 1 - 2 - 3 - 4 -

Пошук

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


ЗДО № 12 © 2022