Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту

Новини і події


Група середнього віку "Чомусики". Новорічне свято "Майстерня Дідуся Мороза".

23 лютого 2022 рік


ІІ група молодшого віку "Сонечко". Новорічне свято "Заяча хатинка".

21 лютого 2022 рік


Маленька батарейка - велика шкода.

       18 лютого в  нашому дитячому садку пройшов «День батарейки».  Педагоги дошкільних груп провели з дітками цікаві та повчальні бесіди про виникнення батарейок, переглянули мультфільм «Фіксики. Батарейки».  Ознайомили дітей з історією та значенням цих електричних елементів.

А також закріпили з дітьми «Батарейкові правила»: не можна спалювати батарейки, не можна кидати батарейки, використані батарейки слід здавати на утилізацію, якщо батарейка потекла, її слід брати руками в спеціальних рукавичках та ін.

Після бесід, вихователі разом з дітками позбирали батарейки у спеціальний контейнер для утилізації, який є в садочку, та розповіли, що в місті Ковелі встановили 3 контейнери для небезпечних відходів, куди жителі міста зможуть здати на безпечну утилізацію використані лампи, батарейки, акумулятори та термометри.  Після чого їх відвозитимуть на підприємство з утилізації небезпечних відходів.

  

 

18 лютого 2022 рік


Профілактика поліомієліту.

17 лютого 2022 рік


Єднаймося! Разом ми сила!

Нове державне свято – День єднання – відзначають сьогодні, 16 лютого, в Україні. Заклад дошкільної освіти №12 «Золота рибка» разом зі всією країною долучився до Дня єднання, дня консолідації українського суспільства.

Цього дня був піднятий Державний прапор України  та о 10:00 виконано Державний Гімн України. Крім того, педагогами нашого закладу було організовано і проведено ряд заходів з метою виховання у дошкільнят патріотичних почуттів до України: почуття гордості і гідності, що вони маленькі українці, маленькі громадяни великої країни.

  

  

16 лютого 2022 рік


Група старшого віку "Пізнайки". Новорічне свято "Як малята День народження Дідуся Мороза святкували".

10 лютого 2022 рік


Група раннього віку "Дзвіночок". Новорічне свято "Ялиночка - красунечка прийшла у дитсадок".

3 лютого 2022 рік


Група "Веселка". Новорічне свято "Новорічні пригоди в чарівному лісі".

27 січня 2022 рік


Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить.

Кожний педагог - це майстер! У кожного свій стиль, свої методи і прийоми, які напрацьовуються роками протягом всієї педагогічної діяльності.

Педагог - це щоденна праця не лише з дітьми, а й із самим собою. Це постійний пошук найкращого, найціннішого, найважливішого, що є в кожному з нас, для того, щоб наповнити життя дітей любов’ю, добром, радістю та впевненістю.

З 24 по 28 січня 2022 року у ЗДО №12 пройшов тиждень педмайстерності педагогів,  які атестуються у цьому навчальному  році. Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Вихователі протягом тижня продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності та представили досвід своєї роботи з використанням інноваційних педагогічних технологій шляхом колективних переглядів організованої навчальної діяльності та інших форм роботи з дошкільниками.

Можна з впевненістю сказати, що мети досягнуто! Тож, залишається побажати нашим колегам здоров’я, добра, успіхів та творчого натхнення!

  

  

24 січня 2022 рік


Група "Абетка". Новорічне свято "Чарівні черевички Сніговичка".

24 січня 2022 рік


Місяць засурмив в ріжок: Миколай йде до діток!

Через поле, через гай  йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.

                                                                   М.Пономаренко

Зима багата не лише на холод, мороз і пухнастий сніг, а й багата на свята. Відкриває календар зимових свят одне із найулюбленіших для малюків – День Святого Миколая. 

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.

20  грудня така казка завітала і в наш садочок «Золота рибка». До свята діти готувалися заздалегідь: із задоволенням виготовляли подарунки та листи для Миколая, переглядали пізнавальні мультфільми про нього, розповідали вірші та грали рухливі ігри.

 Роздаючи солодощі  (які щороку  забезпечує благодійний фонд Степана Івахіва  «Патріоти Волині»), Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

  

20 грудня 2021 рік


"Мій рідний край, що зветься - Україна".

В українському календарі є ще один пам’ятний день - День Гідності та Свободи, який українці відзначають  21 листопада на честь початку двох українських революцій: Помаранчевої революції (2004) та Революції гідності (Євромайдану) (2013). В цей день віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей.

У нашому закладі були проведені тематичні заняття з патріотичного спрямування «Я маленький українець і цим пишаюсь», «Мій рідний край, що зветься -  Україна», «Рідний край мій, Батьківщина зветься гордо – Україна». Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів з усвідомлення єдності України та найголовнішої людської радості – жити серед людей. Вчили дітей бачити і відчувати, розуміти і переживати всім серцем, шанобливо ставитися до оточуючих та спільних цінностей українського народу.

23 листопада 2021 рік


Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

В закладі дошкільної освіти «Золота рибка» №12 з 15.11 по 19.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

 З дошкільнятами усіх вікових груп проведено ігри, бесіди, інтегровані заняття, моделювання небезпечних ситуацій, що сприяло формуванню умінь та навичок особистісної безпеки на дорозі. 

Крім цього, завдяки співпраці із ДПС м.Ковеля, працівники Грек О.В. та Дмитрук О.О.  провели із дітьми бесіди, під час яких прищепили дітям розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

19 листопада 2021 рік


Свято осені "Пригоди в осінньому садку". Середня група "Чомусики".

17 листопада 2021 рік


Свято осені "Осінній ярмарок". Старша група "Пізнайки".

15 листопада 2021 рік


Осінь щедра на дарунки.

Казкова і прекрасна природа – невичерпне джерело естетичних почуттів і переживань. У будь-яку пору року вона відкриває свої принади по іншому.
Коли в гості приходить осінь, усе навколо завмирає в очікуванні справжньої магії. Чарівні перетворення дерев, розкіш осінніх дарів під ногами будь-кого змусять затамувати подих. 

Хоч за вікном часто падає дощ, дме вітер і сонечко тепер не щодня, хороший настрій можна легко створити своїми руками разом із малечею. Щоб осінь заграла яскравими фарбами, дошкільнята виготовили з природних матеріалів справжні шедеври.

Спілкування з природою збагачує дитину, учить спостерігати і помічати красу, дивуватись і радіти. Осінні саморобки розвивають уяву та дрібну моторику дітей, просторове мислення, а також привчають їх цінувати природу.

  

  

8 листопада 2021 рік


Музична розвага "Подорож в осінній ліс". Група молодшого віку "Сонечко".

3 листопада 2021 рік


Музична розвага "Як Гарбузик друзів шукав". Група середнього віку "Веселка".

2 листопада 2021 рік


Музична розвага "Подорож в осінній ліс". Різновікова група "Абетка".

1 листопада 2021 рік


Осінь - чарівниця та ще й вправна трудівниця!

Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою! Ще вчора сонечко гріло по-літньому. А сьогодні непомітно вступила в свої права чарівниця-осінь. Але крім краси, осінь додає багато роботи на території.

 Ось і сьогодні пройшла осіння толока в рідному місті. Працівники ЗДО №12, озброївшись знаряддями праці, дружньо загрібали опале листя та гілки, підмітали доріжки, впорядковували клумби, наводили лад на всій території. Усі завзято попрацювали, аби зробити територію садочка ще гарнішою та охайнішою.

Працювати допомагав осінній настрій та яскраве сонечко, яке і робить толоку справжнім святом.

  

 

23 жовтня 2021 рік


"Маленькі серця для великої справи".

  

13 жовтня, напередодні Дня захисників в дитячий садочок «Золота рибка» завітав захисник нашої держави – Андрій Середюк, майор Збройних Сил України, начальник Ковельського районного центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Ковельський об’єднаний міський військовий комісаріат), учасник АТО.

Цікавий діалог відбувся під час зустрічі: діти розповіли Андрію В’ячеславовичу  про заняття в садочку, а майор дітям про заняття та польові навчання в армії,  діти - про іграшкову зброю, учасник АТО  - про справжню, діти - про спальню, Андрій В’ячеславович - про казарму, навіть одяг порівняли: зручний і красивий у дітей та теплий і практичний у солдатів. Дівчаток цікавило чи добре годують солдатів в армії, чи беруть в армію дівчаток? Андрій В'ячеславович закликав наших вихованців любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави.

Діти привітали Захисника Вітчизни піснею та серцем-оберегом, яке виготовили самостійно. І побажали аби швидше стихли гармати, щоб скрізь було чути дитячий сміх, щоб засяяло мирне сонце над нашою рідною землею, щоб війна закінчилась.

Дуже гордився своїм татом-майором Середюк Артем.

Я дякую, солдате, за життя,

Що я живу без куль над головою.

За те, що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди там з тобою.

Я дякую, солдате, і за те,

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне,мирне українське небо.

Я дякую,солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну

За те, що чесний бій ведеш,

І захищаєш неньку - Батьківщину.

13 жовтня 2021 рік


"Козацькому роду - нема переводу".

Напередодні святкування Дня українського козацтва у ЗДО №12 стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком, з якого зростає особистість.

У старшій групі «Пізнайки» відбулась розвага «Козацькі забави» під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків. Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань діти танцювали, а також з дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду, бо ми є нащадки козацького роду! 

   

  

  

11 жовтня 2021 рік


Наш садочок - рідний дім.

27 вересня Україна святкує День працівника дошкільної освіти.

День дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть,  що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.

   Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – діти віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізкультури , медсестри, практичниі психологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців…

   Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно. Сьогодні висловлюємо щиру подяку всім працівникам нашого колективу за працю з маленькими дітьми та працю, яка створює умови для маленьких громадян нашої держави – України.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення усіх творчих ініціатив та пошанування праці державою та суспільством. Нехай життя буде сповнене незгасимою енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

  

  

27 вересня 2021 рік
6 вересня 2021 рік


- 1 - 2 - 3 - 4 -

Пошук

Календар
«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


ЗДО № 12 © 2022