Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту

Новини і події


"Маленькі серця для великої справи".

  

13 жовтня, напередодні Дня захисників в дитячий садочок «Золота рибка» завітав захисник нашої держави – Андрій Середюк, майор Збройних Сил України, начальник Ковельського районного центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Ковельський об’єднаний міський військовий комісаріат), учасник АТО.

Цікавий діалог відбувся під час зустрічі: діти розповіли Андрію В’ячеславовичу  про заняття в садочку, а майор дітям про заняття та польові навчання в армії,  діти - про іграшкову зброю, учасник АТО  - про справжню, діти - про спальню, Андрій В’ячеславович - про казарму, навіть одяг порівняли: зручний і красивий у дітей та теплий і практичний у солдатів. Дівчаток цікавило чи добре годують солдатів в армії, чи беруть в армію дівчаток? Андрій В'ячеславович закликав наших вихованців любити рідну Україну та бути патріотами своєї держави.

Діти привітали Захисника Вітчизни піснею та серцем-оберегом, яке виготовили самостійно. І побажали аби швидше стихли гармати, щоб скрізь було чути дитячий сміх, щоб засяяло мирне сонце над нашою рідною землею, щоб війна закінчилась.

Дуже гордився своїм татом-майором Середюк Артем.

Я дякую, солдате, за життя,

Що я живу без куль над головою.

За те, що маю я надію в майбуття,

І я думками завжди там з тобою.

Я дякую, солдате, і за те,

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне,мирне українське небо.

Я дякую,солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну

За те, що чесний бій ведеш,

І захищаєш неньку - Батьківщину.

13 жовтня 2021 рік


"Козацькому роду - нема переводу".

Напередодні святкування Дня українського козацтва у ЗДО №12 стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі. Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком, з якого зростає особистість.

У старшій групі «Пізнайки» відбулась розвага «Козацькі забави» під девізом "Козацькому роду - нема переводу", на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків. Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань діти танцювали, а також з дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими, сильними духом, щоб цінували братство і згоду, бо ми є нащадки козацького роду! 

   

  

  

11 жовтня 2021 рік


Наш садочок - рідний дім.

27 вересня Україна святкує День працівника дошкільної освіти.

День дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть,  що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.

   Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – діти віком від 2 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізкультури , медсестри, практичниі психологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, слідкують за здоров’ям вихованців…

   Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно. Сьогодні висловлюємо щиру подяку всім працівникам нашого колективу за працю з маленькими дітьми та працю, яка створює умови для маленьких громадян нашої держави – України.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення усіх творчих ініціатив та пошанування праці державою та суспільством. Нехай життя буде сповнене незгасимою енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

  

  

27 вересня 2021 рік
6 вересня 2021 рік


І знову осінь на порозі…

В цю світлу вересневу рань

Журавлик дітям всім бажає,

Набратись мудрості і знань!

А ще здоров’я міцне мати,

Щоб Україну прославляти!

Ось і промайнуло літо.  Настала пора навчання і чимало нового і цікавого чекає на малечу у Країні знань. А Країна знань для дошкільнят - це наш дитячий садок "Золота рибка", який з радістю відкрив двері для своїх вихованців та їх батьків. 

Сьогодні для діток були організовані тематичні заняття «Ми – маленькі українці», на яких малятам запропонували  поговорити про них самих, як частинку України. Визначили,  чому День народження України це наше спільне свято.

Тож нехай ця осінь стане для кожного з вас, дорогі наші дошкільнята, радісною, мирною, пізнавальною та щасливою! Ростіть здорові та веселі у мирній Україні!

   

  

1 вересня 2021 рік


26 липня 2021 рік


"Усе починається з мами".

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини — Матері. З цієї нагоди 7 травня у закладі були проведені цікаві  тематичні заняття до Дня Матері  «Мама – сонечко моє».  В ігровій формі  вихователі ознайомили дошкільнят  з історією виникнення свята, читали вірші  та співали пісні про найкращих в світі матусь, розглядали фотографії, переглянули мультфільми «Мама для мамонтенятка», «Казка про День матері», «Мультик про маму»; грали в дидактичні ігри «Чия мама найкраща?», «Чий малюк?», «Скажи мамі комплімент»,  «Порівняй маму з сонечком, квіткою…»,  малювали портрети мам. 

Мама…  Про неї сказано стільки, що в її дорогоцінності не залишається сумнівів. Для неї завжди знайдеться місце у маленьких сердечках її діток.

  
 

7 травня 2021 рік


Старша група "Абетка". Святковий ранок "Весну зустрічаємо і матусь вітаємо".

21 квітня 2021 рік


Старша група "Сонечко". Весняне свято "Квітка для кактуса".

16 квітня 2021 рік


Книга казок - це перший "підручник життя".

Казка – це ключик, за допомогою якого

 можна відкрити джерела думки і слова.

Казка – це свіжий вітер, що роздмухує

 вогник дитячої думки і мови.

В.Сухомлинський

        Казка є невід’ємним елементом у вихованні дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя. Діти беруть  з казок багато корисних для себе знань: перші уявлення про простір та  час, про зв’язки людини з природою, з предметним світом. Казки дозволяють дитині вперше відчути хоробрість і стійкість, побачити добро і зло.

Найменші наші дошкільнята сьогодні пригадали казку «Колобок». Розглянули ілюстрації, виконали інсценізацію деяких сцен та зліпили колобочків.

  

15 квітня 2021 рік


"Всесвітній день здоров'я".

      7 квітня - Всесвітній день здоров'я. Вихованці ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» разом з вихователями та інструктором з фізкультури Шворак Надією Василівною взяли активну участь у проведенні Всесвітнього дня здоров'я. Були проведені фізкультурні розваги, тематичні заняття, бесіди за темою «Що корисно, а що шкідливо для нашого здоров'я?» Вихователі донесли до дітей, що здоров'я - це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, щасливим.  Діти зрозуміли, що здоров'я потрібно берегти і зміцнювати з раннього віку, дотримуватись режиму раціонального харчування, займатись фізкультурою, загартовуватись та дотримуватись особистої гігієни.

  

  

7 квітня 2021 рік


Група молодшого віку "Веселка". Весняне свято.

2 квітня 2021 рік


"Пташок викликаю із теплого краю".

1  квітня в Україні відзначають Міжнародний день птахів. Вихованці нашого садочка теж приєдналися до цього свята, яке розпочалось із спостережень за пернатими друзями, ранкових зустрічей «знавців природи».  Художнє слово, музичні етюди, цікаві спостереження, ігри-бесіди, вікторини та продуктивна діяльність з дітьми – все це сприяло активізації дитячої уваги, розширенню знань дітей про життя птахів, їх особливості харчування, міграції, вихованню екологічної свідомості дітей. 

Такі свята допомагають у вихованні любові до природи, у ознайомленні з давніми звичаями і традиціями українського народу, сприяють єднанню з природою. І ми дуже сподіваємось, що діти, зрозумівши почуття пташини, стануть бережно ставитись до неї та цінувати її.

   

1 квітня 2021 рік


Група раннього віку "Дзвіночок". Свято весни для матусі.

31 березня 2021 рік


Група середнього віку "Пізнайки". Весняне свято "Як курчатко маму шукало".

23 березня 2021 рік


Група молодшого віку "Чомусики". Весняне свято "Козенята і сірий вовк".

18 березня 2021 рік


"З Днем народження, Афлатунчик".

          День народження - це завжди свято, сповнене радості та позитивних емоцій!

17 березня ми, як і сотні тисяч дітей по цілому світі, святкували день народження вогняної кульки з космосу на ім’я Афлатунчик - допитливого, доброго товариша наших дітей. З ним вони дізнаються про важливі речі: екологію, заощадження, людське тіло і багато іншого. Саме він, веселий  та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним.

Вихованці нашого дошкільного закладу прикрашали свої групи, готували подарунки для Афлатунчика, малювали малюнки, дарували музичні вітання для іменинника.

 
  

17 березня 2021 рік


"Маленьким - про Великого Тараса".

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство. До таких імен належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

У  дошкільному навчальному закладі «Золота рибка»  стало традицією на початку березня відзначати Шевченківські дні. Із нагоди Дня народження великого українського Кобзаря, з метою патріотичного виховання любові до рідного краю та гордості за видатних українських людей,  у садочку  пройшли тематичні заняття, літературні читання, знайомство з творами живопису видатного поета. Дошкільнята декламували поезії Великого Кобзаря, слухали звукозапис пісень на його вірші, виконували таночки на мелодію пісні «Тече вода з-під явору», «Зацвіла в долині».

  

  

10 березня 2021 рік


III Всеукраїнське заняття доброти.

1 березня 2021 року у ЗДО №12 пройшло «III Всеукраїнське заняття доброти» за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», під час якого дошкільнята ознайомилися із причинами появи безпритульних тварин. Шляхом ігрового перевтілення вивчали особливості життя домашніх улюбленців, формували у дітей співчуття та любов до тварин, відповідальність і дбайливе ставлення до тих, кого приручили!

 

 

2 березня 2021 рік


Вітаємо з першим днем весни.

Весна - сама довгоочікувана пору року.

Ось і прийшла весна! Кожен рік ми зустрічаємо її і не втомлюємося захоплюватися її чарівністю і силою, завдяки якій перетворюється весь світ...

На календарі 1 березня, а це значить тільки одне, - прийміть щирі вітання з першим днем весни.

Зиму ще трохи видно на вулицях міста, але в повітрі вже давненько витає солодкуватий запах весни і паморочить наші голови. І нехай навіть сьогодні холодний і швидкий вітер розвіває волосся й пробирається під пальто, ми знаємо, що зовсім скоро тепле сонце пробудить все навколо.

«Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все!» Хоч і холодно поки що, але Зима по-тихесенько відступає.

З повагою адміністрація ЗДО № 12 "Золота Рибка"

1 березня 2021 рік


Тематичне музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку з використанням LEGOтехнологій з досвіду роботи О.Вдовиченко.

26 лютого 2021 рік


"Досвітні вогні Лесі Українки".

Тішся, дитино, поки ще маленька.

Ти ж бо живеш навесні,

Ще твоя думка літає легенька,

Ще твої мрії ясні…

                               Л.Українка

25 лютого в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №12 «Золота рибка» відбулося вшанування видатної української письменниці Лесі Українки з нагоди дня її 150-річчя від дня народження. Упродовж усього дня в дитсадку панувала урочиста атмосфера творчості й натхнення. У кожній вікові групі відбулися заняття за творами Лесі Українки. Діти мали змогу познайомитися з життєвим шляхом та творчістю поетеси. Дошкільнята читали вірші, грали в народні ігри, які полюбляла маленька Леся, співали пісні, написані на вірші поетеси, вчилися любити Україну, як любила її Леся Українка.

  

 

25 лютого 2021 рік


"Кипить робота на міні-городах".

      Загалом, город на підвіконні - це заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів в дитячому садку розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Город на підвіконні став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, створення правильного ставлення до живої природи.

  

23 лютого 2021 рік


"Город на підвіконні".

На дворі останні дні зими, а в групах ЗДО №12 «Золота рибка»  на підвіконнях  весна.

Зимові городи вихователі та дошкільнята влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки «Ріпка», декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, тракторист оре землю, охороняє посіви городнє опудало, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами,  ставок з каченятами).

Ось так в ігровій формі виховується в дітях працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.

 

 

22 лютого 2021 рік


- 1 - 2 - 3 -

Пошук

Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


ЗДО № 12 © 2021