Заклад дошкільної освіти
№ 12 "ЗОЛОТА РИБКА"
м.Ковель
Меню сайта

Новини і події


Сьогодні у нашому садочку відбулося справжнє диво: до нас завітав Рівненський театр "Диво" із інтерактивною виставою з безпеки життя дітей "Небезпечні пригоди Сімки та Нолика".

Малятам в ігровій та цікавій формі герої розповіли про небезпеку спілкування із незнайомцями, тваринами, закріпили знання про правила дорожнього руху, пригадали правила поводження з небезпечними предметами. Вистава була веселою та повчальною. Діти отримали задоволення від перегляду. Дякуємо акторам театру "Диво". Дякуємо Вам, батьки, за подароване малятам диво.

 

28 листопада 2018 рік


Міський конкурс юних читців "Поетична вишиванка" серед вихованців закладів дошкільної освіти.

Участь у конкурсі взяли вихованці старшого дошкільного віку всіх дошкільних закладів міста, які презентували до конкурсного виконання два твори за темами: « З другом легше в світі жити» та « Про що я мрію…».

Основними критеріями оцінювання були художній рівень виконавської майстерності, чітка дикція, розкриття головної думки і художніх образів твору, яскрава індивідуальність, володіння основами художнього читання, культура поведінки на сцені та естетика сценічного одягу.

Майстерність вихованців оцінювали журі конкурсу на чолі з начальником управління освіти Віктором Васильовичем Бичковським, завідувачем ММК – Світланою Степанівною Верчук, методистом ММК – Оксаною Панасівною Колодою, головним спеціалістом Заславською Лідією Володимирівною та директором Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка Середюк Тетяною Володимирівною. Перед членами журі постало нелегке завдання, адже серед такої кількості талановитих читців обрати найкращих було дуже складно.

Вразили високим художнім рівнем виконавської майстерності, у номінації «З другом легше в світі жити» конкурсанти, які зайняли перші місця: Мороз Максим вихованець ЗДО №14 та Корець Вікторія вихованка ЗДО №11.

Найкращими декламаторами у номінації «Про що я мрію…» були відзначені конкурсанти: Дручик Михайло вихованець ЗДО №10 та Приступа Єва вихованка ЗДО №12.

Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами і призами, а глядачі і вболівальники отримали задоволення та насолоду.

Конкурс юних читців «Поетична вишиванка» серед вихованців закладів дошкільної освіти сприяє виявленню талановитих і обдарованих дітей, заохочення їх поетичною спадщиною рідного краю, формує високу духовності молодого покоління, естетичний смак та любов до прекрасного.

 

26 листопада 2018 рік


Семінар-практикум з удосконалення дошкільної освіти відбувся у ДНЗ № 12.

Питанням модернізації дошкільної освіти  був присвячений   семінар - практикум  для музичних керівників  та керівників гуртків з англійської мови  ЗДО міста, який відбувся  на базі закладу  дошкільної освіти №12 «Золота рибка».

У теоретичній частині виступила директор закладу Оксана Багнова, яка поділилась міркуваннями з цієї теми. Про впровадження англійської мови в освітній процес з молодшого дошкільного віку говорила вихователь – методист  Наталія Єрохіна.

Дошкільний вік – це період інтенсивного розвитку музичного сприймання, творчої уяви, уваги, мислення. Музичний керівник Наталія Корякіна поділилася досвідом стосовно розвитку музичної пам`яті  малечі.
Педагоги Наталія Корякіна  та  Тетяна Шемейко вдало презентували інтегровані  заняття  «Ми у ліс ходили і звірят зустріли» та «Чарівна подорож із Леді Досконалістю»  з дітьми молодшого та старшого  дошкільного віку.

Також педагоги презентували напрацювання щодо  ефективних форм роботи з розвитку розумових  та творчих здібностей, емоційних відчуттів дітей, підвищення рівня їх інтелекту.
Видатний педагог та психолог Шалва Амонашвілі вважав, що усі реформи та зміни в освіті розпочинаються з педагога, який бачить методику по-своєму і віддає себе дітям. Адже він –  «художник» життя. Тому так важливо, якщо педагог  - мислячий, творчий, вільний.  І нинішні освітяни «малюють»  середину  21 століття барвами щасливого, змістовного дитинства.

  
   

 

22 листопада 2018 рік


19 cічня - Свято Водохреща.

Свято Водохреща, або Хрещення Господнього, завершує новорічно-різдвяний цикл свят. Цього дня люди йдуть до церкви, аби освятити воду. Адже вважається, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей, які зберігає протягом року. Здавна освячену цього дня воду давали пити дітям, тяжко хворим, тваринам а також освячували оселю. Люди спочатку смакували свячену воду, а також змочували нею очі — щоб добре бачити, вуха — щоб чути лише добрі слова та вісті, лоба — щоб мудрішими бути. А ще цього дня заведено купатися в ополонці. Вважають,що це дає змогу від хвороб і очиститися від гріхів. Із цим святом пов’язано ще немало цікавих традицій і вірувань, про які, напевно, залюбки послухають наші вихованці.

19 січня 2018 рік


Святкування Нового Року у дитячому садочку.

Проведення зимового свята в дошкільному закладі – мабуть, найвідповідальніша місія для музичного керівника та вихователів. Адже новорічний ранок в старшій групі в дитячому саду останній, і так хочеться для дітей зупинити час, щоб дозволити насолодитися дитинством ще трохи.

Для того щоб новорічний ранок пройшов на ура, буде потрібно кілька складових – сценарій з танцями, конкурсами, іграми, казкові герої в красивих костюмах, а також добре вивчений репертуар свята безпосередньо дітьми.

Підібрати хороший і цікавий сценарій для свята буває нелегко. Особливо, якщо пісні і танці повторюються з року в рік. Завжди хочеться відтворити щось оригінальне, не схоже на інших. 
Якщо музичний керівник не володіє творчими здібностями, у складанні сценарію йому допоможе всюдисущий Інтернет. Тут можна знайти його на будь-який смак, з самими різноманітними казковими героями і вже підготовленими словами і танцями.

Як правило, основою сюжету для новорічного ранку є казка. Вона може бути незвичайною – головне, щоб було цікаво дітям. У сценарії завжди неодмінно є Дідусь Мороз, Снігуронька і який-небудь негативний герой – Кощій, Баба Яга, які завжди хочуть перешкодити свята і не допустити його. Але добро у вигляді головних героїв та їх помічників (дітей) завжди перемагає, і ялинка спалахує веселими яскравими вогниками.

Танцювальні номери на новорічному святі в садочку бувають сольними, а так само груповими, у яких беруть участь кілька діток в однакових костюмах (сніжинки, принцеси, сніговички) або ж вся група.

Займається постановкою танцю або хореограф садка, або ж музичний керівник. Хоровод Дід Мороз водить разом з дітьми та Снігуронькою, а потім, відпочиваючи на стільці, спостерігає, як діти виступають. Негативні герої, як правило, теж танцюють свій танець, який найчастіше сольний.

Жодне святкове веселощі не обходиться без різних конкурсів, ігор і подібних забав. Новорічні ранки в ДНЗ проходять з активними іграми - естафетами, де беруть участь усі дітки по черзі.

30 грудня 2017 рік


День святого Миколая у дитячому садочку.

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Св. Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне.  Для багатьох людей дуже важливо вірити в дива, бо це дарує надію. Це свято - прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і у наш ДНЗ (ясла-садок). Всі вихованці  дитячого садочка з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.

19 грудня 2017 рік


У дитячому садочку “Золота Рибка” відзначили День Державного Прапора та День незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ):

День Державного прапора України святкуємо 23 серпня. Державний прапор України — це символ духу українського народу і свободи нашої країни. Це символ всіх важлиівих етапів і звершень, що сталися протягом усіх років незалежної України. Раніше День Державного Прапорасвяткувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією. 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві — група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. Освячення Національного прапора було проведено священиком священиком УАПЦ Петром Бойком. До цієї події був виданий Указ Президента України, Л.Кучми, «Про День Державного Прапора України» № 987/2004. Також про ці події написана картина, яка наразі знаходиться на стіні ВРУ, а цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ. Наступного дня Україна проголосила незалежність. Після проголошення незалежності України, 4 вересня 1991 — після триразового голосування і погрози Кравчука, що він подасть у відставку, якщо питання не буде вирішено, синьо-жовтий національний прапор урочисто піднято над будинком парламенту. Державний Прапор України, чи завжди він був синьо-жовтим, як зараз? Украінці з дитинства знають, що символізує синьо-жовтий стяг України. Це блакитне небо над золотистими полями пшениці!

23 серпня 2017 рік


 

Цікаве

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук


ЗДО № 12 "Золота Рибка" м.Ковель © 2019
uCoz