Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту


І знову осінь на порозі…

В цю світлу вересневу рань

Журавлик дітям всім бажає,

Набратись мудрості і знань!

А ще здоров’я міцне мати,

Щоб Україну прославляти!

Ось і промайнуло літо.  Настала пора навчання і чимало нового і цікавого чекає на малечу у Країні знань. А Країна знань для дошкільнят - це наш дитячий садок "Золота рибка", який з радістю відкрив двері для своїх вихованців та їх батьків. 

Сьогодні для діток були організовані тематичні заняття «Ми – маленькі українці», на яких малятам запропонували  поговорити про них самих, як частинку України. Визначили,  чому День народження України це наше спільне свято.

Тож нехай ця осінь стане для кожного з вас, дорогі наші дошкільнята, радісною, мирною, пізнавальною та щасливою! Ростіть здорові та веселі у мирній Україні!

   

  

1 вересня 2021 рік


26 липня 2021 рік


"Усе починається з мами".

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини — Матері. З цієї нагоди 7 травня у закладі були проведені цікаві  тематичні заняття до Дня Матері  «Мама – сонечко моє».  В ігровій формі  вихователі ознайомили дошкільнят  з історією виникнення свята, читали вірші  та співали пісні про найкращих в світі матусь, розглядали фотографії, переглянули мультфільми «Мама для мамонтенятка», «Казка про День матері», «Мультик про маму»; грали в дидактичні ігри «Чия мама найкраща?», «Чий малюк?», «Скажи мамі комплімент»,  «Порівняй маму з сонечком, квіткою…»,  малювали портрети мам. 

Мама…  Про неї сказано стільки, що в її дорогоцінності не залишається сумнівів. Для неї завжди знайдеться місце у маленьких сердечках її діток.

  
 

7 травня 2021 рік


Старша група "Абетка". Святковий ранок "Весну зустрічаємо і матусь вітаємо".

21 квітня 2021 рік


Старша група "Сонечко". Весняне свято "Квітка для кактуса".

16 квітня 2021 рік


Книга казок - це перший "підручник життя".

Казка – це ключик, за допомогою якого

 можна відкрити джерела думки і слова.

Казка – це свіжий вітер, що роздмухує

 вогник дитячої думки і мови.

В.Сухомлинський

        Казка є невід’ємним елементом у вихованні дітей. Вона доступною мовою вчить дітей життя. Діти беруть  з казок багато корисних для себе знань: перші уявлення про простір та  час, про зв’язки людини з природою, з предметним світом. Казки дозволяють дитині вперше відчути хоробрість і стійкість, побачити добро і зло.

Найменші наші дошкільнята сьогодні пригадали казку «Колобок». Розглянули ілюстрації, виконали інсценізацію деяких сцен та зліпили колобочків.

  

15 квітня 2021 рік


"Всесвітній день здоров'я".

      7 квітня - Всесвітній день здоров'я. Вихованці ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» разом з вихователями та інструктором з фізкультури Шворак Надією Василівною взяли активну участь у проведенні Всесвітнього дня здоров'я. Були проведені фізкультурні розваги, тематичні заняття, бесіди за темою «Що корисно, а що шкідливо для нашого здоров'я?» Вихователі донесли до дітей, що здоров'я - це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, щасливим.  Діти зрозуміли, що здоров'я потрібно берегти і зміцнювати з раннього віку, дотримуватись режиму раціонального харчування, займатись фізкультурою, загартовуватись та дотримуватись особистої гігієни.

  

  

7 квітня 2021 рік


Група раннього віку "Дзвіночок". Свято весни для матусі.

31 березня 2021 рік


Група середнього віку "Пізнайки". Весняне свято "Як курчатко маму шукало".

23 березня 2021 рік


Група молодшого віку "Чомусики". Весняне свято "Козенята і сірий вовк".

18 березня 2021 рік


"З Днем народження, Афлатунчик".

          День народження - це завжди свято, сповнене радості та позитивних емоцій!

17 березня ми, як і сотні тисяч дітей по цілому світі, святкували день народження вогняної кульки з космосу на ім’я Афлатунчик - допитливого, доброго товариша наших дітей. З ним вони дізнаються про важливі речі: екологію, заощадження, людське тіло і багато іншого. Саме він, веселий  та кмітливий герой спонукає дітей досліджувати навколишній світ та взаємодіяти з ним.

Вихованці нашого дошкільного закладу прикрашали свої групи, готували подарунки для Афлатунчика, малювали малюнки, дарували музичні вітання для іменинника.

 
  

17 березня 2021 рік


"Маленьким - про Великого Тараса".

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство. До таких імен належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

У  дошкільному навчальному закладі «Золота рибка»  стало традицією на початку березня відзначати Шевченківські дні. Із нагоди Дня народження великого українського Кобзаря, з метою патріотичного виховання любові до рідного краю та гордості за видатних українських людей,  у садочку  пройшли тематичні заняття, літературні читання, знайомство з творами живопису видатного поета. Дошкільнята декламували поезії Великого Кобзаря, слухали звукозапис пісень на його вірші, виконували таночки на мелодію пісні «Тече вода з-під явору», «Зацвіла в долині».

  

  

10 березня 2021 рік


III Всеукраїнське заняття доброти.

1 березня 2021 року у ЗДО №12 пройшло «III Всеукраїнське заняття доброти» за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», під час якого дошкільнята ознайомилися із причинами появи безпритульних тварин. Шляхом ігрового перевтілення вивчали особливості життя домашніх улюбленців, формували у дітей співчуття та любов до тварин, відповідальність і дбайливе ставлення до тих, кого приручили!

 

 

2 березня 2021 рік


Вітаємо з першим днем весни.

Весна - сама довгоочікувана пору року.

Ось і прийшла весна! Кожен рік ми зустрічаємо її і не втомлюємося захоплюватися її чарівністю і силою, завдяки якій перетворюється весь світ...

На календарі 1 березня, а це значить тільки одне, - прийміть щирі вітання з першим днем весни.

Зиму ще трохи видно на вулицях міста, але в повітрі вже давненько витає солодкуватий запах весни і паморочить наші голови. І нехай навіть сьогодні холодний і швидкий вітер розвіває волосся й пробирається під пальто, ми знаємо, що зовсім скоро тепле сонце пробудить все навколо.

«Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все!» Хоч і холодно поки що, але Зима по-тихесенько відступає.

З повагою адміністрація ЗДО № 12 "Золота Рибка"

1 березня 2021 рік


Тематичне музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку з використанням LEGOтехнологій з досвіду роботи О.Вдовиченко.

26 лютого 2021 рік


"Досвітні вогні Лесі Українки".

Тішся, дитино, поки ще маленька.

Ти ж бо живеш навесні,

Ще твоя думка літає легенька,

Ще твої мрії ясні…

                               Л.Українка

25 лютого в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №12 «Золота рибка» відбулося вшанування видатної української письменниці Лесі Українки з нагоди дня її 150-річчя від дня народження. Упродовж усього дня в дитсадку панувала урочиста атмосфера творчості й натхнення. У кожній вікові групі відбулися заняття за творами Лесі Українки. Діти мали змогу познайомитися з життєвим шляхом та творчістю поетеси. Дошкільнята читали вірші, грали в народні ігри, які полюбляла маленька Леся, співали пісні, написані на вірші поетеси, вчилися любити Україну, як любила її Леся Українка.

  

 

25 лютого 2021 рік


"Кипить робота на міні-городах".

      Загалом, город на підвіконні - це заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів в дитячому садку розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Город на підвіконні став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, створення правильного ставлення до живої природи.

  

23 лютого 2021 рік


"Город на підвіконні".

На дворі останні дні зими, а в групах ЗДО №12 «Золота рибка»  на підвіконнях  весна.

Зимові городи вихователі та дошкільнята влаштували з великою вигадкою: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки «Ріпка», декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, тракторист оре землю, охороняє посіви городнє опудало, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами,  ставок з каченятами).

Ось так в ігровій формі виховується в дітях працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.

 

 

22 лютого 2021 рік


"День спонтанного прояву доброти".

17 лютого в Україні відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. З цієї нагоди у ЗДО №12 “Золота рибка” були проведені морально-етичні бесіди  «Доброта об'єднує людей», «Долоньки доброти», «Подорож в країну добра».

Традиція допомагати птахам вже давно склалася в дитячому садку. Вихованці групи старшого дошкільного віку «Сонечко»  під час прогулянки на вулиці наповнили годівниці їжею. Вони насипали зерна, крихти хліба. Це дуже важливо для малечі, адже вони спостерігають за птахами, вивчають їх та вчаться турбуватися про тварин.

Людина починається з добра,

З уміння співчувати, захистити

Це зрозуміти всім давно пора,

Бо ми прийшли у світ добро творити.

  
  

17 лютого 2021 рік


"Жив собі ґудзик".

     Ґудзик... Здавалося б маленька дрібничка, але наскільки важлива для кожної людини.  А ще ґудзики — цікавий наочний матеріал і для логіко-математичної діяльності. Так діти молодшої групи «Веселка» поглибили знання про призначення ґудзиків, їх різноманітність по розміру, формі, кольору, вчили співвідносити число з кількістю, визначати величину та користуватися термінами «найбільший, трохи менший, найменший».

     Діти розвивали дрібну моторику рук під час ігор «Проведи ґудзика по доріжці», «Родзинки для кексів».

     А для розвитку творчих здібностей дошкільників вихователь провела з ними аплікацію «Гудзики для мотрійки».

   

15 лютого 2021 рік


"Всі професії ми знаєм і їх працю поважаєм".

      Протягом тижня  вихователі ЗДО №12 продовжували знайомити дітей з працею дорослих,  розвивали вміння дітей виконувати роль під час сюжетно-рольових ігор, використовуючи предмети-замінники, самостійно добирати їх, розгортати сюжет гри з поєднанням різних тематик.

     Діти групи раннього дошкільного віку «Дзвіночок» розігрували сюжети «Тато везе дітей в садочок» та  «На прийомі у лікаря», під час яких вчилися будувати рольові діалоги, знаходити спільну мову, проявляти доброзичливість та взаємодопомогу.

  
 

11 лютого 2021 рік


"Маленькі кухарі".

      Для найменших дітей все навколо – це гра. Однак, завжди можна об’єднати приємне з корисним. Так, вихователі групи раннього дошкільного віку «Дзвіночок» ознайомили малят з професією кухаря, його професійними обов'язками, а також предметами "помічниками". Під час дидактичних ігор «Смачні пиріжки» та «Кольорові коктейлі» діти  розвивали дрібну моторику, пізнавальні здібності, вміння аналізувати, зіставляти, узагальнювати, робити елементарні висновки.

  
  

8 лютого 2021 рік


Група талановитих діток середнього віку "Пізнайки". Новорічний ранок "Свято зимової Ялинки".

5 лютого 2021 рік


Новорічне свято "Майстерня Діда Мороза" для дітей молодшого дошкільного віку. Група "Веселка".

4 лютого 2021 рік


"Домашні помічники".

Сюжетно-рольова гра, як провідна діяльність для дитини дошкільного віку, має найкращі можливості для соціального розвитку дошкільника. У грі формуються моральні якості дітей, вони вчаться порівнювати, намагаються бути турботливими, відповідальними і дисциплінованими.

Під час сюжетно-рольової гри «Сім’я»  діти групи  молодшого дошкільного віку «Веселка» в діях з іграшками відтворювали побачене в повсякденному житті. Малята  закріпили знання про призначення електроприладів, їх роль у різних сферах діяльності та правила поведінки поводження з електроприладами в побуті.

   

 

3 лютого 2021 рік


"Побутові електроприлади в нашому будинку".

З 1 лютого в садочку проходив тиждень «Машини, які допомагають людям». Педагоги організували інтегровану освітню діяльність під час ранкових та вечірніх годин, занять, дидактичних та сюжетно-рольових ігор.  Малюки збагачували уявлення про  прилади, що полегшують працю людини в побуті та створюють комфорт.

Діти молодшого дошкільного віку групи «Веселка» здійснили подорож до магазину побутових приладів, використавши для цього ігрові апліковані автомобілі, з якими потім залюбки грались.

  

 

2 лютого 2021 рік


"У єдності сила".

Саме під таким гаслом 22 січня 2021 року ми відзначали День Соборності України. У кожній віковій групі були проведені тематичні бесіди, заняття за темою «Українці ми маленькі, Україна наша ненька». Дошкільнята грали рухливі народні ігри, дидактичні ігри «Українське подвір’я», «Український посуд та їжа», слухали вірші про Україну. Діти старшого дошкільного віку подорожували картою України та пригадали національний одяг українців.  Вихователі підвели дітей до розуміння того, що разом ми здатні долати будь-які труднощі і впевнено йти до мети. Адже сила нашої держави у єдності українських земель та нас, українців.

  

  

22 січня 2021 рік


"Гарний віночок - окраса дівчини".

Вихователь групи молодшого дошкільного віку «Чомусики» Доманська Світлана Миколаївна продовжила формувати стійкий інтерес  та повагу до українських звичаїв та традицій. А саме: закріплювала знання дітей про Батьківщину, що називається Україною, про її народ – українців; ознайомила дітей з предметом українського національного вбрання – віночок зі стрічками. Адже український віночок – не просто краса, а й оберіг. Бо в ньому є така чаклунська сила, що біль знімає, волосся береже. У народі про віночок говорять:

У віночку калина – гарна дівчина

Який віночок – такий голосочок

Віночок вити – життя любити

 

 

14 січня 2021 рік


"Щедрівонька щедрувала, діток вітала...".

В Україні існує давня традиція на Старий Новий рік: напередодні свята відзначати Щедрий вечір та свято Маланки. В ніч з 13 на 14 січня молодь та діти ходять по домівках сусідів,  хрещених і співають обрядові пісні – щедрівки, в яких бажають господарям будинку благополуччя та достатку.

Діти групи молодшого дошкільного віку «Чомусики» взяли участь в розвазі «Щедрівонька щедрувала, діток вітала…»   Малята отримали змогу закріпити уявлення про народні традиції. Діти весело колядували, щедрували і віншували. А ще привели з собою Козу, яка символізує достаток та добробут.

 

 

13 січня 2021 рік


- 1 - 2 - 3 - 4 -

Пошук

Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


ЗДО № 12 © 2022