Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту


"День спонтанного прояву доброти".

17 лютого в Україні відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. З цієї нагоди у ЗДО №12 “Золота рибка” були проведені морально-етичні бесіди  «Доброта об'єднує людей», «Долоньки доброти», «Подорож в країну добра».

Традиція допомагати птахам вже давно склалася в дитячому садку. Вихованці групи старшого дошкільного віку «Сонечко»  під час прогулянки на вулиці наповнили годівниці їжею. Вони насипали зерна, крихти хліба. Це дуже важливо для малечі, адже вони спостерігають за птахами, вивчають їх та вчаться турбуватися про тварин.

Людина починається з добра,

З уміння співчувати, захистити

Це зрозуміти всім давно пора,

Бо ми прийшли у світ добро творити.

  
  

17 лютого 2021 рік


"Жив собі ґудзик".

     Ґудзик... Здавалося б маленька дрібничка, але наскільки важлива для кожної людини.  А ще ґудзики — цікавий наочний матеріал і для логіко-математичної діяльності. Так діти молодшої групи «Веселка» поглибили знання про призначення ґудзиків, їх різноманітність по розміру, формі, кольору, вчили співвідносити число з кількістю, визначати величину та користуватися термінами «найбільший, трохи менший, найменший».

     Діти розвивали дрібну моторику рук під час ігор «Проведи ґудзика по доріжці», «Родзинки для кексів».

     А для розвитку творчих здібностей дошкільників вихователь провела з ними аплікацію «Гудзики для мотрійки».

   

15 лютого 2021 рік


"Всі професії ми знаєм і їх працю поважаєм".

      Протягом тижня  вихователі ЗДО №12 продовжували знайомити дітей з працею дорослих,  розвивали вміння дітей виконувати роль під час сюжетно-рольових ігор, використовуючи предмети-замінники, самостійно добирати їх, розгортати сюжет гри з поєднанням різних тематик.

     Діти групи раннього дошкільного віку «Дзвіночок» розігрували сюжети «Тато везе дітей в садочок» та  «На прийомі у лікаря», під час яких вчилися будувати рольові діалоги, знаходити спільну мову, проявляти доброзичливість та взаємодопомогу.

  
 

11 лютого 2021 рік


"Маленькі кухарі".

      Для найменших дітей все навколо – це гра. Однак, завжди можна об’єднати приємне з корисним. Так, вихователі групи раннього дошкільного віку «Дзвіночок» ознайомили малят з професією кухаря, його професійними обов'язками, а також предметами "помічниками". Під час дидактичних ігор «Смачні пиріжки» та «Кольорові коктейлі» діти  розвивали дрібну моторику, пізнавальні здібності, вміння аналізувати, зіставляти, узагальнювати, робити елементарні висновки.

  
  

8 лютого 2021 рік


Група талановитих діток середнього віку "Пізнайки". Новорічний ранок "Свято зимової Ялинки".

5 лютого 2021 рік


Новорічне свято "Майстерня Діда Мороза" для дітей молодшого дошкільного віку. Група "Веселка".

4 лютого 2021 рік


"Домашні помічники".

Сюжетно-рольова гра, як провідна діяльність для дитини дошкільного віку, має найкращі можливості для соціального розвитку дошкільника. У грі формуються моральні якості дітей, вони вчаться порівнювати, намагаються бути турботливими, відповідальними і дисциплінованими.

Під час сюжетно-рольової гри «Сім’я»  діти групи  молодшого дошкільного віку «Веселка» в діях з іграшками відтворювали побачене в повсякденному житті. Малята  закріпили знання про призначення електроприладів, їх роль у різних сферах діяльності та правила поведінки поводження з електроприладами в побуті.

   

 

3 лютого 2021 рік


"Побутові електроприлади в нашому будинку".

З 1 лютого в садочку проходив тиждень «Машини, які допомагають людям». Педагоги організували інтегровану освітню діяльність під час ранкових та вечірніх годин, занять, дидактичних та сюжетно-рольових ігор.  Малюки збагачували уявлення про  прилади, що полегшують працю людини в побуті та створюють комфорт.

Діти молодшого дошкільного віку групи «Веселка» здійснили подорож до магазину побутових приладів, використавши для цього ігрові апліковані автомобілі, з якими потім залюбки грались.

  

 

2 лютого 2021 рік


"У єдності сила".

Саме під таким гаслом 22 січня 2021 року ми відзначали День Соборності України. У кожній віковій групі були проведені тематичні бесіди, заняття за темою «Українці ми маленькі, Україна наша ненька». Дошкільнята грали рухливі народні ігри, дидактичні ігри «Українське подвір’я», «Український посуд та їжа», слухали вірші про Україну. Діти старшого дошкільного віку подорожували картою України та пригадали національний одяг українців.  Вихователі підвели дітей до розуміння того, що разом ми здатні долати будь-які труднощі і впевнено йти до мети. Адже сила нашої держави у єдності українських земель та нас, українців.

  

  

22 січня 2021 рік


"Гарний віночок - окраса дівчини".

Вихователь групи молодшого дошкільного віку «Чомусики» Доманська Світлана Миколаївна продовжила формувати стійкий інтерес  та повагу до українських звичаїв та традицій. А саме: закріплювала знання дітей про Батьківщину, що називається Україною, про її народ – українців; ознайомила дітей з предметом українського національного вбрання – віночок зі стрічками. Адже український віночок – не просто краса, а й оберіг. Бо в ньому є така чаклунська сила, що біль знімає, волосся береже. У народі про віночок говорять:

У віночку калина – гарна дівчина

Який віночок – такий голосочок

Віночок вити – життя любити

 

 

14 січня 2021 рік


"Щедрівонька щедрувала, діток вітала...".

В Україні існує давня традиція на Старий Новий рік: напередодні свята відзначати Щедрий вечір та свято Маланки. В ніч з 13 на 14 січня молодь та діти ходять по домівках сусідів,  хрещених і співають обрядові пісні – щедрівки, в яких бажають господарям будинку благополуччя та достатку.

Діти групи молодшого дошкільного віку «Чомусики» взяли участь в розвазі «Щедрівонька щедрувала, діток вітала…»   Малята отримали змогу закріпити уявлення про народні традиції. Діти весело колядували, щедрували і віншували. А ще привели з собою Козу, яка символізує достаток та добробут.

 

 

13 січня 2021 рік


Новорічне свято "Бал ялинкових іграшок". Група молодшого віку "Чомусики".

29 грудня 2020 рік


Новорічне свято "Як дід Мороз Новий рік врятував". Старша група "Сонечко".

24 грудня 2020 рік


Новорічне свято "Як дід Мороз солодощі на кухні варив". Старша група "Абетка".

23 грудня 2020 рік


Новорічний ранок "Веселі звірята на святі у малят". Група дітей раннього віку "Дзвіночок".

22 грудня 2020 рік


Святий Миколай завітав до діток дитсадка № 12 "Золота Рибка".

         Святий Миколай - символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дітьми. Почувши кожного малюка, завітав святий Миколай у кожну групу дитсадка, аби розважити діток та розпитати про добрі вчинки. А також подарувати малюкам щедрі гостинці.

         Діти й справді чекають свята з нетерпінням. І хоч через карантин традиційних святкувань не буде, сюрпризів хочуть всі. Щороку дбає про маленьких волинян благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині". Вже традиційно напередодні Дня Святого Миколая він тішить малечу солодкими сюрпризами.

 

21 грудня 2020 рік


"Хата без рушників - як родина без дітей".

Одним із оберегів, який передавався із роду в рід є рушник. У народі говорили: «Хата без рушників — як родина без дітей». Вишитий рушник можна порівняти хіба що з піснею. Під час бесіди вихователь Сенюк Людмила Сергіївна розповіла малятам, що за давнім українським звичаєм у хатах збиралися майстрині, де вони ткали, вишивали, а під час роботи співали пісні.

За допомогою дидактичної гри  «Секрети вишиваного рушника» діти групи середнього дошкільного віку «Пізнайки» познайомилися із різноманіттям вишиваних рушників та орнаментів. Під час аплікації закріпили знання про побудову та розміщення візерунку на полотні.

 

 

17 грудня 2020 рік


Український одяг та вишиванки у групі "Пізнайки".

Вихованці групи середнього дошкільного віку «Пізнайко» поглибили знання про український національний одяг та вишиванку, як оберіг. Ознайомилися із вінком, який є символом жіночності, та значенням квітів та кольору стрічок у ньому.

Пограли в українські народні ігри «Чий віночок кращий», «Передай віночок».

Я віночок сплету,

У таночок піду.

А кому я цей віночок

На голівку одягну?

 

 

15 грудня 2020 рік


"Перукарня", "СТО", "Супермаркет", "Лікарня" - сюжетно-рольові ігри в ЗДО.

Велике значення у пізнанні навколишнього світу відіграють сюжетно-рольові ігри. Вони допомагають дітям зрозуміти мотиви трудової діяльності, її значення для суспільства, розширюють кругозір і знайомлять з життям і діяльністю дорослих, вчать керувати своєю поведінкою.

У групі «Абетка» вихователі Неделюк Таїса Олександрівна та Губаль Людмила Василівна спостерігали, спрямовували та надихали своїх вихованців під час сюжетно-рольових ігор «Перукарня», «СТО», «Супермаркет», «Лікарня».

  

  

11 грудня 2020 рік


Світ професій. Вихованці групи "Абетка".

Протягом тижня діти мали можливість поринути у світ професій. За допомогою дидактичних ігор і коректурних таблиць вихованці групи старшого дошкільного віку «Абетка» поглибили знання про матеріали, знаряддя праці, транспорт і людей, які працюють на будівництві. Цей вид діяльності стимулює пізнавальну активність, спонукає знайти правильну відповідь, пояснити свої дії, висловити власну думку, назвати потрібне слово.

  

9 грудня 2020 рік


День української хустки. Група "Абетка".

Вихованці групи «Абетка» приєдналися до святкування Дня української хустки, який співпав з Днем святої Катерини. Діти привітали Катрусю з Днем ангела і пригадали традиції, пов’язані з цим святом. Також малята ознайомилися з хусткою, як оберегом, її роллю  в обрядах українського народу і в наш час.  Ці свята пробудили інтерес до традицій і звичаїв рідного краю.

А хустка в нас завжди була в пошані

У літню спеку й люті холоди.

Їх гарно так замотували пані,

Як йшли до церкви, вдома, та й завжди…

 

На ній  – і гроно, і пелюстка,

І небо, й райдуга на ній…

Мов берегиня вроди, хустка

Здавен  у нашій стороні.

  

7 грудня 2020 рік


Малята групи "Сонечко".

        Малята групи «Сонечко» з ляльками цифру 8 вивчали, та по планеті Земля подорожували. А ще в Єгипті побували - піраміди оглядали, з геометричними фігурами їх порівняли. В межах восьми рахували, Число на дві групи розкладали.

  

3 грудня 2020 рік


Тематичний тиждень "Ми подорожуємо".           

        З 30 листопада в садочку був тематичний тиждень «Ми подорожуємо». Протягом  тижня діти ознайомилися з різними видами транспорту (наземний, водний, залізничний, повітряний) та його призначенням, особливостями, засобами обслуговування.

Свої знання про види транспорту діти закріпили на заняттях з образотворчої діяльності. Дошкільнята групи старшого дошкільного віку «Сонечко» створили кораблики бажань. Долаючи складний і цікавий шлях, малята помандрували в країну Знань.

Подорож на яхті – це веселі і цікаві пригоди. Дошкільнята і чудову яхту намалювали і відправились в подорож по морю на пошуки пригод.

  

1 грудня 2020 рік


Екскурсія в Ковельську СЮН.

Уже традиційно кожної осені дошкільнята нашого закладу відвідують Ковельську Станцію юних натуралістів. Так 24 вересня для маленьких природолюбів, вихованців  групи старшого дошкільного віку «Сонечко»,   було проведено екскурсію по закладу. Керівники профільних гуртків  та директор СЮН Бобчук Віра Тимофіївна ознайомили дітей з мешканцями куточків живої природи, розповіли про видовий склад тварин і птахів, про особливості їх утримання. Діти мали змогу поспілкуватися з тваринами та пташками у живому куточку СЮН, пригостити їх своїми дарунками. У куточку екзотичних рослин довідалися про особливості вирощування малопоширених рослин, зокрема ананасу.

         З нагоди Дня позашкілля ми подарували шиншилу. Але і нас не залишили без подаруночків: кімнатні рослини і запашна  м’ята помандрували до садочка.

  
    
  

27 листопада 2020 рік


Старша група "Абетка". Свято "Телестудія пані Осені".

10 листопада 2020 рік


Святковий ранок у групі молодшого віку "Веселка" - "Осінь золота прийшла".

6 листопада 2020 рік


Осіннє свято "Телестудія пані Осені".

Група старшого віку "Сонечко". Музичний керівник Корякіна Наталія Степанівна.

5 листопада 2020 рік


"Пізнайки" - "Пригоди в осінньому лісі".

Свято "Пригоди в осінньому лісі" у групі середнього дошкільного віку "Пізнайки".

3 листопада 2020 рік


"Чомусики" - "Завітала осінь у садочок".

Шановні мами і тата, бабусі і дідусі! Любі діти! Пропонуємо вам переглянути святковий ранок у групі дітей молодшого віку "Чомусики" - "Завітала осінь у садочок".

30 жовтня 2020 рік


- 1 - 2 - 3 -

Пошук

Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


ЗДО № 12 © 2021