Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту


Новорічне свято "Як дід Мороз солодощі на кухні варив". Старша група "Абетка".

23 грудня 2020 рік


Новорічний ранок "Веселі звірята на святі у малят". Група дітей раннього віку "Дзвіночок".

22 грудня 2020 рік


Святий Миколай завітав до діток дитсадка № 12 "Золота Рибка".

         Святий Миколай - символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дітьми. Почувши кожного малюка, завітав святий Миколай у кожну групу дитсадка, аби розважити діток та розпитати про добрі вчинки. А також подарувати малюкам щедрі гостинці.

         Діти й справді чекають свята з нетерпінням. І хоч через карантин традиційних святкувань не буде, сюрпризів хочуть всі. Щороку дбає про маленьких волинян благодійний фонд Степана Івахіва "Патріоти Волині". Вже традиційно напередодні Дня Святого Миколая він тішить малечу солодкими сюрпризами.

 

21 грудня 2020 рік


"Хата без рушників - як родина без дітей".

Одним із оберегів, який передавався із роду в рід є рушник. У народі говорили: «Хата без рушників — як родина без дітей». Вишитий рушник можна порівняти хіба що з піснею. Під час бесіди вихователь Сенюк Людмила Сергіївна розповіла малятам, що за давнім українським звичаєм у хатах збиралися майстрині, де вони ткали, вишивали, а під час роботи співали пісні.

За допомогою дидактичної гри  «Секрети вишиваного рушника» діти групи середнього дошкільного віку «Пізнайки» познайомилися із різноманіттям вишиваних рушників та орнаментів. Під час аплікації закріпили знання про побудову та розміщення візерунку на полотні.

 

 

17 грудня 2020 рік


Український одяг та вишиванки у групі "Пізнайки".

Вихованці групи середнього дошкільного віку «Пізнайко» поглибили знання про український національний одяг та вишиванку, як оберіг. Ознайомилися із вінком, який є символом жіночності, та значенням квітів та кольору стрічок у ньому.

Пограли в українські народні ігри «Чий віночок кращий», «Передай віночок».

Я віночок сплету,

У таночок піду.

А кому я цей віночок

На голівку одягну?

 

 

15 грудня 2020 рік


"Перукарня", "СТО", "Супермаркет", "Лікарня" - сюжетно-рольові ігри в ЗДО.

Велике значення у пізнанні навколишнього світу відіграють сюжетно-рольові ігри. Вони допомагають дітям зрозуміти мотиви трудової діяльності, її значення для суспільства, розширюють кругозір і знайомлять з життям і діяльністю дорослих, вчать керувати своєю поведінкою.

У групі «Абетка» вихователі Неделюк Таїса Олександрівна та Губаль Людмила Василівна спостерігали, спрямовували та надихали своїх вихованців під час сюжетно-рольових ігор «Перукарня», «СТО», «Супермаркет», «Лікарня».

  

  

11 грудня 2020 рік


Світ професій. Вихованці групи "Абетка".

Протягом тижня діти мали можливість поринути у світ професій. За допомогою дидактичних ігор і коректурних таблиць вихованці групи старшого дошкільного віку «Абетка» поглибили знання про матеріали, знаряддя праці, транспорт і людей, які працюють на будівництві. Цей вид діяльності стимулює пізнавальну активність, спонукає знайти правильну відповідь, пояснити свої дії, висловити власну думку, назвати потрібне слово.

  

9 грудня 2020 рік


День української хустки. Група "Абетка".

Вихованці групи «Абетка» приєдналися до святкування Дня української хустки, який співпав з Днем святої Катерини. Діти привітали Катрусю з Днем ангела і пригадали традиції, пов’язані з цим святом. Також малята ознайомилися з хусткою, як оберегом, її роллю  в обрядах українського народу і в наш час.  Ці свята пробудили інтерес до традицій і звичаїв рідного краю.

А хустка в нас завжди була в пошані

У літню спеку й люті холоди.

Їх гарно так замотували пані,

Як йшли до церкви, вдома, та й завжди…

 

На ній  – і гроно, і пелюстка,

І небо, й райдуга на ній…

Мов берегиня вроди, хустка

Здавен  у нашій стороні.

  

7 грудня 2020 рік


Малята групи "Сонечко".

        Малята групи «Сонечко» з ляльками цифру 8 вивчали, та по планеті Земля подорожували. А ще в Єгипті побували - піраміди оглядали, з геометричними фігурами їх порівняли. В межах восьми рахували, Число на дві групи розкладали.

  

3 грудня 2020 рік


Тематичний тиждень "Ми подорожуємо".           

        З 30 листопада в садочку був тематичний тиждень «Ми подорожуємо». Протягом  тижня діти ознайомилися з різними видами транспорту (наземний, водний, залізничний, повітряний) та його призначенням, особливостями, засобами обслуговування.

Свої знання про види транспорту діти закріпили на заняттях з образотворчої діяльності. Дошкільнята групи старшого дошкільного віку «Сонечко» створили кораблики бажань. Долаючи складний і цікавий шлях, малята помандрували в країну Знань.

Подорож на яхті – це веселі і цікаві пригоди. Дошкільнята і чудову яхту намалювали і відправились в подорож по морю на пошуки пригод.

  

1 грудня 2020 рік


Екскурсія в Ковельську СЮН.

Уже традиційно кожної осені дошкільнята нашого закладу відвідують Ковельську Станцію юних натуралістів. Так 24 вересня для маленьких природолюбів, вихованців  групи старшого дошкільного віку «Сонечко»,   було проведено екскурсію по закладу. Керівники профільних гуртків  та директор СЮН Бобчук Віра Тимофіївна ознайомили дітей з мешканцями куточків живої природи, розповіли про видовий склад тварин і птахів, про особливості їх утримання. Діти мали змогу поспілкуватися з тваринами та пташками у живому куточку СЮН, пригостити їх своїми дарунками. У куточку екзотичних рослин довідалися про особливості вирощування малопоширених рослин, зокрема ананасу.

         З нагоди Дня позашкілля ми подарували шиншилу. Але і нас не залишили без подаруночків: кімнатні рослини і запашна  м’ята помандрували до садочка.

  
    
  

27 листопада 2020 рік


Старша група "Абетка". Свято "Телестудія пані Осені".

10 листопада 2020 рік


Святковий ранок у групі молодшого віку "Веселка" - "Осінь золота прийшла".

6 листопада 2020 рік


Осіннє свято "Телестудія пані Осені".

Група старшого віку "Сонечко". Музичний керівник Корякіна Наталія Степанівна.

5 листопада 2020 рік


"Пізнайки" - "Пригоди в осінньому лісі".

Свято "Пригоди в осінньому лісі" у групі середнього дошкільного віку "Пізнайки".

3 листопада 2020 рік


"Чомусики" - "Завітала осінь у садочок".

Шановні мами і тата, бабусі і дідусі! Любі діти! Пропонуємо вам переглянути святковий ранок у групі дітей молодшого віку "Чомусики" - "Завітала осінь у садочок".

30 жовтня 2020 рік


Інформація для батьків.

Доброго і сонячного ранку, шановні мами і татки наших діток садочка "Золотої рибки". Ми радіємо разом з вами і дітками, що садок наповнився дитячим сміхом, співом, посмішками і навіть зрошений слізками малюків, які тільки у вересні розпочинають відвідувати садочок! У адміністрації, медичної сестри, вихователів велике прохання до вас. Щоб малюки і надалі мали можливість розвиватися, розважатися, співати, танцювати, займатися спортом, їсти смачну і корисну їжу, дотримуйтесь правил! Мийте і обробляйте руки! Носіть маску, якщо не можлива соціальна дистанція! Слідкуйте за здоров'ям діток! Не приводьте малюків у садок при найменших проявах хвороби протягом 5 днів! ОБОВ'ЯЗКОВО! ПОВІДОМТЕ ВИХОВАТЕЛІВ!

  

14 вересня 2020 рік


Шановні батьки.

1 вересня 2020 рік


Пам'ятка для батьків під час адаптивного карантину.


 

28 серпня 2020 рік


Оголошення.

 

22 серпня 2020 рік


Дистанційний випускний 2020 р.

Травень 2020 рік


"II Всеукраїнське заняття доброти".

2 березня 2020 року у ЗДО №12 пройшло «II Всеукраїнське заняття доброти» за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому  дню котів, який святкують 1 березня. Шляхом ігрового перевтілення вивчали особливості життя домашніх улюбленців, формували у дітей співчуття та любов до тварин, відповідальність і дбайливе ставлення до тих, кого приручили!

  
   

Березень 2020 рік


 

"День спонтанного прояву доброти".

17 лютого в Україні відмічають  День спонтанного прояву доброти. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо. У старшій групі  Б «Веселка»  вихователь Степанюк Ольга Всеволодівна у ранкові години провела бесіду про птахів, наших «менших братів», які  в цей час чекають на нашу допомогу. Діти поділились своїм досвідом, як вони підгодовують птахів; слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм. А на занятті виконали аплікацію «Погодуємо пташечок».

   
 

Лютий 2020 рік


"Стрім-заняття".

В нашому закладі активно впроваджуються освітні інноваційні технології . Зокрема, педагоги опановують  новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей – STREAM-освіту.

Малята з старшої групи «Чомусики» разом зі своєю вихователькою Світланою Михайлівною зацікавлено досліджували камінці. Уважно і допитливо малята розглядали, маніпулювали, досліджували, грали з камінцями. Констатували, що камінців у природі зустрічається багато, з них будують будинки, паркани, вистеляють доріжки. Камінчики є великі і маленькі, гладенькі (як щічка, поверхня столу, шкірка яблучка) і шершаві або шорсткі (як шматочок кори з дерева, мочалочка для чистки посуду); камінчики є різної форми. А ще із камінчиків можна виготовити саморобку «Кактуси», яку малята залюбки і зробили.

 Заняття в середній групі «Абетка» було не менш цікавим і не менш пізнавальним та розвиваючим для малят. Діти разом зі своєю вихователькою Таїсою Олександрівною спробували розібратися, що таке «мозаїка»? Дитяча іграшка чи мистецтво? Через  мультимедійну презентацію, вихователь донесла дітям, що мозаїка – не лише цікава дитяча іграшка, а ще, мозаїка - це один з видів декоративно-прикладного та монументального мистецтва. Дослідили мозаїку як дитячу іграшку і зробили висновок, що мозаїка відрізняється розміром, формою, кольором, величиною кнопок та пластин. Знайшли схожість між звичайними кнопками та кнопками мозаїки, поміркували над тим, чому дрібні детальки мозаїки ще називають цвяшками, порівняли кнопочки мозаїки зі справжніми цвяшками. А на сам кінець, із різноманітного матеріалу спробували самостійно виготовити сувенірні іграшки.

Із таємницями навколишнього світу дітей старшої групи «Веселка» познайомила інструктор з фізкультури Надія Василівна, яка розповіла про працьовитих комашок.  Педагог показала приклад того, як на основі цікавих фактів про мурах можна організувати цікаве, насичене фізкультурне заняття. Вона надихнула дітей на  активну діяльність: пізнавальну, мовленнєву, рухову.

   
  

 

Грудень 2019 рік


"Рух заради здоров'я".

У місті Ковелі  відбувся огляд - конкурс  ранкової гімнастики  «Рух заради здоров’я»  серед вихованців  закладів дошкільної  освіти. З 17 квітня  по 19 квітня 2019 року  у конкурсі  взяли участь 214 вихованців  з  14-ти закладів дошкільної освіти  міста та закладу дошкільної освіти смт. Люблинець. Журі відзначило  цілісну системну роботу педагогів   усіх закладів дошкільної освіти  спрямовану  на пропаганду здорового способу життя, збереження  і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку та активізацію всіх учасників  освітнього процесу.

За висновками комісії серед   закладів  дошкільної  освіти в яких функціонує  4-7 груп ЗДО №12 посів І місце  (інструктор Шворак Надія Василівна). Діти були нагороджені грамотами  управління  освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради і подарунками.

  
  

Грудень 2019 рік


- 1 - 2 - 3 -

Пошук

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


ЗДО № 12 © 2021