Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту


"Барвисті намистинки" у Ковелі - феєрверк дитячих талантів і позитиву.

У Палаці учнівської молоді відбувся фестиваль «Барвисті намистинки».

140 вихованців чотирнадцяти закладів дошкільної освіти міста та одного з смт. Люблинця демонстрували свої здібності. Маленькі артисти представили 24 номери. Кожен виступ вражав оригінальністю, безпосередністю, яскравими костюмами, виконавською майстерністю. Наші малята презентували гру на музичних інструментах «Барабанний оркестр «Drum band» (Драм-бенд)» та анцювальний колектив «Дрібні пацьорки» виконав танець «Колискова».

На завершення дійства всі учасники отримали пам’ятні відзнаки та грамоти управління освіти. Гарного настрою дітворі додали підтримка батьків, родин, педагогів та гостей, які розуміли важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінили результат праці й зусиль освітян.

 

Грудень 2019 рік


У Ковелі відбувся XIII міжнародний фестиваль "Танцююче місто".

У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІІ міжнародний фестиваль «Танцююче місто». Мистецьке дійство відбулось з ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради та за підтримки благодійного фонду «Патріоти Волині». 24 колективи представили 53 танці на сцені палацу культури імені Тараса Шевченка.

До цього творчого форуму учасники готуються впродовж року: підбирають репертуар, працюють над дизайном костюмів, відшліфовують рухи. У залі був аншлаг. Прийшли родини, аби підтримати свої юні дарування. Найбільше овацій дісталось найменшим учасникам. Чотири колективи з дитсадків міста зачарували своїми виступами. Наш заклад уже 12 років поспіль бере участь у фестивалі. Цьогоріч ми презентували танець «Колискова».

Кожен колектив – учасник фестивалю отримав пам’ятний диплом від організаторів. А наймолодші танцюристи ще й подарункові сертифікати для відвідин розважального центру. Такий приємний сюрприз їм підготував благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині.

  

Грудень 2019 рік


Міський конкурс юних читців "Поетична вишиванка".

На базі закладу  дошкільної освіти №5 «Сонечко» було проведено міський конкурс читців «Поетична вишиванка». У конкурсі взяли участь вихованці старших груп ЗДО м.Ковеля та смт.Люблинця. І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість справді вразили і глядачів, і членів журі. Важко сказати, хто хвилювався більше: діти, вихователі, батьки - хвилювались всі! Молодці всі без виключення!

За результатами оцінювання журі визначило переможців у двох номінаціях. Вихованка нашого садочка, Воробей Ангеліна, здобула одне із ІІ місць в номінації "Зимові фантазії".

По закінченню заходу діти отримали грамоти від міського управління освіти, подарунки від своїх закладів та сувеніри від господарів свята,  а глядачі й вболівальники отримали задоволення та насолоду.

 

Грудень 2019 рік


"Дитячий садок - осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії".

07.11.2019р. на базі ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» проведене міське методичне об’єднання вихователів «Дитячий садок – осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії».

Педагогічний колектив презентував систему роботи закладу за міжнародною програмою соціально-фінансової грамотності дітей від 3 до 6 років «Афлатот». Чинна програма розроблена у Нідерландах і сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів, спрямована на розвиток самосвідомості, дбайливого поводження з ресурсами.

Директор ЗДО №12 Багнова О.Л. ознайомила педагогів з міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку», а також з однойменною програмою для дошкільників, яка забезпечує розвиток особистості дитини у гармонії із суспільством та природою. Одним із ключових моментів обох програм є  усвідомлення дітьми необхідності збереження ресурсів Землі.

Робота семінару розпочалася з перегляду інтегрованих занять із дослідницьким спрямуванням «Вода – безцінний дар природи» (вихователь Семенюк М.В.) та за програмою «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку». Розділ:  «Ресурси». Тема: «Папір» (вихователь Ліщук Н.І.). Вихователі показали спосіб введення дітей у поняття ресурсозберігаючої поведінки. А також розповіли про повторне використання ресурсів, їх заощадження та зберігання.

Щоб підвищити рівень активності, творчості, мотивації вихователів до  створення нової моделі освіти вихователь Бащук Г.Ю. провела майстер-клас «Розвиваємо інтелект дитини» (із використанням ігор економічної спрямованості). Слухачі заходу також взяли активну участь у грі «Що? Де? Коли?», в якій показали свої знання з економіки.

  

 

 

Листопад 2019 рік


Тиждень безпеки.

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, удосконалення роботи з безпеки життєдіяльності, створення здорових і безпечних умов навчання та праці, впровадження кращого досвіду роботи з охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ЗДО №12 з 28.10.2019р. по 01.11.2019р. проводився «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Проаналізовано стан роботи з охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності. Була організована робота з педагогами і батьками.

   

Листопад 2019 рік


"Тиждень безпеки дорожнього руху" в ЗДО № 12.

Діти - найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху. Максимально захистити їх від можливої ​​біди - обов'язок батьків і вихователів. Тому  в ЗДО №12 з 11.11.2019р. по 15.11.2019р. проводився «Тиждень  безпеки дорожнього руху», в межах якого освітня робота була спрямована на формування основ особистої безпеки на дорозі та з метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

 

Вересень 2019 рік


- 1 - 2 - 3 -

Пошук

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


ЗДО № 12 © 2021