Заклад дошкільної освіти
№ 12 "Золота Рибка"
м.Ковель
Меню сайту


Дистанційний випускний 2020 р.

Травень 2020 рік


"II Всеукраїнське заняття доброти".

2 березня 2020 року у ЗДО №12 пройшло «II Всеукраїнське заняття доброти» за темою «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячене Всесвітньому  дню котів, який святкують 1 березня. Шляхом ігрового перевтілення вивчали особливості життя домашніх улюбленців, формували у дітей співчуття та любов до тварин, відповідальність і дбайливе ставлення до тих, кого приручили!

  
   

Березень 2020 рік


"День спонтанного прояву доброти".

17 лютого в Україні відмічають  День спонтанного прояву доброти. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо. У старшій групі  Б «Веселка»  вихователь Степанюк Ольга Всеволодівна у ранкові години провела бесіду про птахів, наших «менших братів», які  в цей час чекають на нашу допомогу. Діти поділились своїм досвідом, як вони підгодовують птахів; слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм. А на занятті виконали аплікацію «Погодуємо пташечок».

   
 

Лютий 2020 рік


"Стрім-заняття".

В нашому закладі активно впроваджуються освітні інноваційні технології . Зокрема, педагоги опановують  новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей – STREAM-освіту.

Малята з старшої групи «Чомусики» разом зі своєю вихователькою Світланою Михайлівною зацікавлено досліджували камінці. Уважно і допитливо малята розглядали, маніпулювали, досліджували, грали з камінцями. Констатували, що камінців у природі зустрічається багато, з них будують будинки, паркани, вистеляють доріжки. Камінчики є великі і маленькі, гладенькі (як щічка, поверхня столу, шкірка яблучка) і шершаві або шорсткі (як шматочок кори з дерева, мочалочка для чистки посуду); камінчики є різної форми. А ще із камінчиків можна виготовити саморобку «Кактуси», яку малята залюбки і зробили.

 Заняття в середній групі «Абетка» було не менш цікавим і не менш пізнавальним та розвиваючим для малят. Діти разом зі своєю вихователькою Таїсою Олександрівною спробували розібратися, що таке «мозаїка»? Дитяча іграшка чи мистецтво? Через  мультимедійну презентацію, вихователь донесла дітям, що мозаїка – не лише цікава дитяча іграшка, а ще, мозаїка - це один з видів декоративно-прикладного та монументального мистецтва. Дослідили мозаїку як дитячу іграшку і зробили висновок, що мозаїка відрізняється розміром, формою, кольором, величиною кнопок та пластин. Знайшли схожість між звичайними кнопками та кнопками мозаїки, поміркували над тим, чому дрібні детальки мозаїки ще називають цвяшками, порівняли кнопочки мозаїки зі справжніми цвяшками. А на сам кінець, із різноманітного матеріалу спробували самостійно виготовити сувенірні іграшки.

Із таємницями навколишнього світу дітей старшої групи «Веселка» познайомила інструктор з фізкультури Надія Василівна, яка розповіла про працьовитих комашок.  Педагог показала приклад того, як на основі цікавих фактів про мурах можна організувати цікаве, насичене фізкультурне заняття. Вона надихнула дітей на  активну діяльність: пізнавальну, мовленнєву, рухову.

   
  

 

Грудень 2019 рік


"Рух заради здоров'я".

У місті Ковелі  відбувся огляд - конкурс  ранкової гімнастики  «Рух заради здоров’я»  серед вихованців  закладів дошкільної  освіти. З 17 квітня  по 19 квітня 2019 року  у конкурсі  взяли участь 214 вихованців  з  14-ти закладів дошкільної освіти  міста та закладу дошкільної освіти смт. Люблинець. Журі відзначило  цілісну системну роботу педагогів   усіх закладів дошкільної освіти  спрямовану  на пропаганду здорового способу життя, збереження  і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку та активізацію всіх учасників  освітнього процесу.

За висновками комісії серед   закладів  дошкільної  освіти в яких функціонує  4-7 груп ЗДО №12 посів І місце  (інструктор Шворак Надія Василівна). Діти були нагороджені грамотами  управління  освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради і подарунками.

  
  

Грудень 2019 рік


"Барвисті намистинки" у Ковелі - феєрверк дитячих талантів і позитиву.

У Палаці учнівської молоді відбувся фестиваль «Барвисті намистинки».

140 вихованців чотирнадцяти закладів дошкільної освіти міста та одного з смт. Люблинця демонстрували свої здібності. Маленькі артисти представили 24 номери. Кожен виступ вражав оригінальністю, безпосередністю, яскравими костюмами, виконавською майстерністю. Наші малята презентували гру на музичних інструментах «Барабанний оркестр «Drum band» (Драм-бенд)» та анцювальний колектив «Дрібні пацьорки» виконав танець «Колискова».

На завершення дійства всі учасники отримали пам’ятні відзнаки та грамоти управління освіти. Гарного настрою дітворі додали підтримка батьків, родин, педагогів та гостей, які розуміли важливість виступу на сцені для кожної зірочки та достойно оцінили результат праці й зусиль освітян.

 

Грудень 2019 рік


У Ковелі відбувся XIII міжнародний фестиваль "Танцююче місто".

У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІІ міжнародний фестиваль «Танцююче місто». Мистецьке дійство відбулось з ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради та за підтримки благодійного фонду «Патріоти Волині». 24 колективи представили 53 танці на сцені палацу культури імені Тараса Шевченка.

До цього творчого форуму учасники готуються впродовж року: підбирають репертуар, працюють над дизайном костюмів, відшліфовують рухи. У залі був аншлаг. Прийшли родини, аби підтримати свої юні дарування. Найбільше овацій дісталось найменшим учасникам. Чотири колективи з дитсадків міста зачарували своїми виступами. Наш заклад уже 12 років поспіль бере участь у фестивалі. Цьогоріч ми презентували танець «Колискова».

Кожен колектив – учасник фестивалю отримав пам’ятний диплом від організаторів. А наймолодші танцюристи ще й подарункові сертифікати для відвідин розважального центру. Такий приємний сюрприз їм підготував благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині.

  

Грудень 2019 рік


Міський конкурс юних читців "Поетична вишиванка".

На базі закладу  дошкільної освіти №5 «Сонечко» було проведено міський конкурс читців «Поетична вишиванка». У конкурсі взяли участь вихованці старших груп ЗДО м.Ковеля та смт.Люблинця. І декламація, і майстерність виконання, і неприхована щирість справді вразили і глядачів, і членів журі. Важко сказати, хто хвилювався більше: діти, вихователі, батьки - хвилювались всі! Молодці всі без виключення!

За результатами оцінювання журі визначило переможців у двох номінаціях. Вихованка нашого садочка, Воробей Ангеліна, здобула одне із ІІ місць в номінації "Зимові фантазії".

По закінченню заходу діти отримали грамоти від міського управління освіти, подарунки від своїх закладів та сувеніри від господарів свята,  а глядачі й вболівальники отримали задоволення та насолоду.

 

Грудень 2019 рік


"Дитячий садок - осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії".

07.11.2019р. на базі ЗДО (ясла-садок) №12 «Золота рибка» проведене міське методичне об’єднання вихователів «Дитячий садок – осередок для сталого розвитку. Надихаємо на дії».

Педагогічний колектив презентував систему роботи закладу за міжнародною програмою соціально-фінансової грамотності дітей від 3 до 6 років «Афлатот». Чинна програма розроблена у Нідерландах і сприяє соціальній адаптації дітей та формує у них навички правильного використання та економії коштів, спрямована на розвиток самосвідомості, дбайливого поводження з ресурсами.

Директор ЗДО №12 Багнова О.Л. ознайомила педагогів з міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку», а також з однойменною програмою для дошкільників, яка забезпечує розвиток особистості дитини у гармонії із суспільством та природою. Одним із ключових моментів обох програм є  усвідомлення дітьми необхідності збереження ресурсів Землі.

Робота семінару розпочалася з перегляду інтегрованих занять із дослідницьким спрямуванням «Вода – безцінний дар природи» (вихователь Семенюк М.В.) та за програмою «Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку». Розділ:  «Ресурси». Тема: «Папір» (вихователь Ліщук Н.І.). Вихователі показали спосіб введення дітей у поняття ресурсозберігаючої поведінки. А також розповіли про повторне використання ресурсів, їх заощадження та зберігання.

Щоб підвищити рівень активності, творчості, мотивації вихователів до  створення нової моделі освіти вихователь Бащук Г.Ю. провела майстер-клас «Розвиваємо інтелект дитини» (із використанням ігор економічної спрямованості). Слухачі заходу також взяли активну участь у грі «Що? Де? Коли?», в якій показали свої знання з економіки.

  

 

 

Листопад 2019 рік


Тиждень безпеки.

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, удосконалення роботи з безпеки життєдіяльності, створення здорових і безпечних умов навчання та праці, впровадження кращого досвіду роботи з охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ЗДО №12 з 28.10.2019р. по 01.11.2019р. проводився «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Проаналізовано стан роботи з охорони праці, пожежної безпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності. Була організована робота з педагогами і батьками.

   

Листопад 2019 рік


"Тиждень безпеки дорожнього руху" в ЗДО № 12.

Діти - найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху. Максимально захистити їх від можливої ​​біди - обов'язок батьків і вихователів. Тому  в ЗДО №12 з 11.11.2019р. по 15.11.2019р. проводився «Тиждень  безпеки дорожнього руху», в межах якого освітня робота була спрямована на формування основ особистої безпеки на дорозі та з метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

 

Вересень 2019 рік


- 1 - 2 - 3 - 4 -

Пошук

Календар
«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


ЗДО № 12 © 2022